To Twoje życie Pokochaj je

Katarzyna Miller , Joanna Olekszyk

To Twoje życie Pokochaj je

39,90 zł

2329

 

To nie książka, która pokaże Ci jak żyć, bo tego nauczy Cię samo życie. To książka, która doda otuchy, a niekiedy rozbawi. Wskaże Ci właściwy kierunek w chwilach zawahania i natchnie odwagą, jeśli się boisz. Podpowie Ci co jest ważne, a na co nie warto tracić energii.
Jesteśmy uczniami w szkole życia i niektóre lekcje okazują się dla nas za trudne. Część z nich przegapiamy lub ignorujemy. Inne interpretujemy niewłaściwie. Na skutek tego cierpimy, błądzimy i powtarzamy raz po raz te same błędy. Często zapominamy przez to, że życie chce od nas tylko jednego – byśmy pokochali je takim, jakim jest, bo tylko wtedy przeżyjemy je właściwie.

Psycholożka Katarzyna Miller wraz z dziennikarką Joanną Olekszyk w 24 rozmowach-lekcjach poruszają tematy bliskie każdemu z nas. Problem z poczuciem własnej wartości, samotności w związku, lękiem przed bliskością – to tylko część podejmowanych przez nie kwestii. Tłumaczą w jaki sposób możesz z tymi problemami sobie poradzić, bo pamiętaj: tylko od Ciebie zależy to, jakie będziesz miała życie. A życie może być rewelacyjne!

Zwierciadło
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-813-2140-2

Liczba stron: 254

Zwierciadło

Format: 145x210mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Wywiad

Alicja Dereń

Pozytywne zaskoczenie

Parę koleżanek z pracy polecało mi książki pani Miller, ale zawsze je zbywałam. W ostatnim czasie miałam troche wolnego i zamówiłam najnowszą książkę decydjąc o tym, że dam autorce szanse. Spodziewalam się bajeczek dla dzieci, typowo coachingowego gadania, którego nie lubię i generalnie wielkiego rozczarowania. Otrzymałam jednak książkę napisaną z serca - to widać gołym okiem, która pozytywnie mnie zaskoczyła. To nie poradnik, który napisany jest przez odrealnioną osobę, nie mającą związku z pradziwym żyiem, ale przez kobiety, które po prostu opisują prawdę. I wdaje mi się, że ta prawda jaką przekazuje autorka tak naprawdę sprawila, że tak polubiłam tą książkę. Po lekturze oglądałam kilka wywiadów z panią Miller i teraz już wiem, że ona nie udaje. Ona po prostu jest sobą, a to się ceni. Lektura ciekawa, skłania do przemyśleń... zwracam honor koleżankom, teraz będę czytać razem z nimi, bo naprawdę warto ;)

Marta Bończyk

Cieszmy się życiem :)

Uwielbiam autorkę za prawdę, jaką przekazuje kobietom. Nie słodzi, a po prostu mówi, jak jest. Cenię ją za jej ludzkie podejście do życia i choć nie są to książki na miarę nagrody Nobla to uważam, że niekiedy są nawet bardziej wartościowe. Potrafią dać wiarę, siłę kobietom. "To Twoje życie. Pokochaj je" to pozycja, jakiej właśnie teraz potrzeowałam. Czasami każdy z nas zapomina o tym, co najważniejsze - to my sami mamy wpływ na nasze życie i jeśli coś nie dzieje się tak, jak powinno zróbmy wszystko, by poszło po naszej myśli. Czekam na koeljne pozycje :)

Basia Jeżak

Jak zwykle najlepsza!

Od lat jestem wierną fanką pani Kasi i mądrości, jakimi nas karmi. Dzięki tej kobiecie jestem silną, niezależną kobietą, która mimo przeszłości stawia czoło problemom, jakie stawia przed nami życie. Jak zwykle jestem zachwycona poradnikiem! Pani Kasia ułożyła mi dużo w głowie, jednak czasami w każdym z nas pojawia się chwila zwiątpienia i w takich chwilach polecam sięgać po te książki. Cudowna!!!!!

Cena pakietu

79,80 zł

4723

Cena pakietu

84,80 zł

5023