The Yes Brain Mózg na Tak

Siegel Daniel J., Payne-Bryson Tina

The Yes Brain Mózg na Tak

34,99 zł

2242

 

Jak często twoje dziecko na prośby reaguję sprzeciwem lub agresją? Jak często odmawia wykonania prostych poleceń? Czy nie marzysz, by bez złości przestało szaleć w wirtualnym świecie i odrobiło lekcje? Wyniosło śmieci? Posprzątało w swoim pokoju? Myślisz, że to tylko twój problem? Nic bardziej mylnego.
Rodzice pragną, by dzieci umiały podejmować dobre decyzje nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Chcą, by troszczyły się o innych, a zarazem umiały bronić własnych interesów. By nie załamywały się, gdy sprawy nie układają się po ich myśli.
Bazując na wieloletnim doświadczeniu, autorzy – psychiatra i psychoterapeutka – stworzyli poradnik, który pokazuje, jak wytyczyć dziecku jasne granice, okazując jednocześnie empatię i miłość. Siegel i Payne-Bryson omawiają najskuteczniejsze metody wychowawcze i najczęściej popełniane błędy. Prezentują swoje tezy przystępnym językiem i ilustrują zabawnymi historyjkami z życia, również w formie rysunków.
Mało teorii i naukowej terminologii, dużo praktycznych wskazówek, jak wychować szczęśliwe dziecko o silnej psychice i poczuciu własnej wartości.

HarperCollins Polska
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-276-3543-3

Liczba stron: 192

Format: 140x215mm

Cena katalogowa: 34,99 zł

Cena pakietu

74,89 zł

4636

Cena pakietu

74,89 zł

4636

Cena pakietu

84,89 zł

5236

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka