Światło w środku nocy

Jojo Moyes

Światło w środku nocy

7.7

(1538 ocen) wspólnie z

29,99

 

NOWOŚĆ AUTORKI „ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ”
Gwiazdy widać tylko w ciemności


Alice czuje się jak wybrakowana wersja samej siebie. Szybki ślub z przystojnym Amerykaninem okazuje się pomyłką. W domu rządzi teść, który książki inne niż Biblia uznaje za stratę czasu. Na dodatek plotkuje o niej całe Baileyville, tylko dlatego że przybyła z dalekiej i równie nudnej Anglii.

Otwarcie konnej biblioteki prowadzonej przez kobiety burzy spokój miasteczka. Na jej czele staje Margery, która brzydzi się hipokryzją i, o zgrozo, ma własne zdanie na każdy temat.
Alice rusza na dzikie górskie szlaki z lekturami wzbudzającymi kontrowersje. Oliwy do ognia dolewa fakt, iż wśród kobiet zaczyna krążyć zakazana książeczka, która – jak twierdzą niektórzy – mąci im w głowach i budzi grzeszne myśli…

Choć od Margery różni ją prawie wszystko, Alice odważy się iść za głosem wolności w świecie pełnym zakazów. A dzięki przyjaźni z Fredem zrozumie, że nigdy wcześniej naprawdę nie kochała.

Nowa powieść Jojo Moyes o losach odważnych, niepokornych kobiet, które pokochasz równie mocno jak Lou Clark, niezapomnianą bohaterkę Zanim się pojawiłeś.

Znak Literanova
Oprawa miękka miękkie

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7089-3

EAN: 9788324070893

Liczba stron: 544

Znak Literanova

Format: 144x205mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Tłumaczenie: Anna Gralak

Rok wydania: 2020

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka