Świąteczny sekret

Krystyna Mirek

Świąteczny sekret

39,90 zł

2310

 

W rodzinie Zosi kobiety zakochiwały się w jednym typie mężczyzn -przystojnym brunecie, nieodpowiedzialnym oraz niezdolnym do miłości.

Zosia nie chce powtórzyć losu babci, matki oraz siostry nie szuka więc nikogo, jest ostrożna. Mimo to na jej drodze staje przystojny brunet. Czy Zosi uda się uchronić przed powtórzeniem błędów mamy? Czy los można odwrócić?

Wydaje się to łatwym zadaniem, dopóki ten mężczyzna nie spojrzy jej prosto w oczy tuż przed wigilijnym wieczorem..

Edipresse Polska
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-817-7019-4

Liczba stron: 368

Format: 144x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Wywiad z autorką

Wiktoria Karcz

warto przeczytać

Mężczyzna często równa się kłopotom. Doskonale przekonała się o tym Zosia-bohaterka książki świąteczny sekret. Historia dziewczyny jest bardzo wciągająca ,czyta się ją z wielką przyjemnością, idealna żeby zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy lub kłótni z mężem.. Wprowadza ona w świąteczny nastrój. Polecam.

Karolina Adamek

idealna na wieczór

Sięgnęłam po tą książkę po przeczytaniu książki „Rodzinne sekrety" Krystyny Mirek. Bardzo przypadł mi do gustu styl pisania autorki, książkę czyta się bardzo lekko i szybko. Idealna na wieczór. Bardzo polubiłam także Zosię.

Magdalena Kurek

polecam

Pozycja idealna dla osób lubiących romanse w miłej atmosferze. Idealna na chłodny wieczór, gdy czuć już nastrój świąt, pod cieplutkim kocem i z herbatą zimową w ręce.. Jest to już kolejna książka w mojej kolekcji od tej autorki, gorąco ją polecam!

Cena pakietu

79,80 zł

4704

Cena pakietu

94,80 zł

5604

Cena pakietu

69,80 zł

4104

Cena pakietu

69,80 zł

4104