Sitwa

39,90 zł

2394

 

Paulina Świst powraca z kolejnym mocnym tytułem! Po bestsellerowej ,, Karuzeli'' nadszedł czas na kolejną odsłone cyklu pełnego przekrętów finansowych, wielkiej namiętności oraz wydarzeń związanych z przemytem złota i aferą kościelną. Brawurowa sensacja ze śmiałą erotyką i tajemnicami z adwokackiego śwata, lektura ,,Sitwy'' to prwadziwa jazda bez trzymanki.

Na Śląsk zostaje skierowany funkcjonariusz CBŚ - Michał Grosicki. Tak dobrze udaje mu się wtopić w przestępcze środowisko, że zostaje aresztowany przez prokuratora Zimnickiego. To jednak dopiero początek spisku, do którego zamieszani zostają dobrze znani bohaterowie ,,Karuzeli'' - Olka i Orzeł. Wszystko wskazuje na to, że wraz z ich ucieczką z kraju nie zakończyła się ich historia przekrętów.

Muza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1194-5

Liczba stron: 320

Format: 130x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Beata Lotycz

Fenomenalna!

Paulina Świst zaskoczyła mnie w kolejnej książce, sposób w jakim autorka wodzi czytelnika za nos jest dosłownie genialny! Atmosfera jest cały czas podkręcona do maksymalnego poziomu, tutaj nie ma żadnych tematów tabu ani zachamowań, ale przecież tego można było się domyśleć, jako że jest to kontynuacja bestsellerwowej ,,Karuzeli"'. Fabuła pełna poczucia humoru, w której występuje wszystko co powinno zadowolić każdego przeciętnego czytelnika. Pierwszorzędowa rozrywka gwarantowana!

Klaudia Woźniak

Przeczytana jednym tchem

To moje pierwsze spotkanie z autorką i napewno nie ostatnie. Ta książka jest totalnym sztosem! Nie pamiętam kiedy ostatni raz udał mi się przeczytać taką powieść. Styl autorki jest bardzo lekki i czyta się niesamowicie szybko. To pozycja idealna na jesienny wieczór z lampką wina.

Gabriela Rumak

Rewelacyjna książka

To jest to! Kolejna powieść autorki, którą czytałam z wypiekami na twarzy. Bardzo podoba mi się poczucie humoru i teksty przez nią napisane. Historia sama w sobie jest na tyle intrygująca, że już od pierwszych stron nie można przestać jej czytać. Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła przeczytać kolejną!

Cena pakietu

79,80 zł

4788

Cena pakietu

94,80 zł

5688

Cena pakietu

79,80 zł

4788