Sex/Love

BB Easton

Sex/Love

34,90 zł

2217

 

Czy szkolne psycholożki powinny pisać o seksie? Zapewne nie, ale na szczęście jej najmocniejszą stroną nie jest przyzwoitość! Netflix przygotowuje ekranizację przezabawnej erotycznej serii BB Easton.

Brooke ma bardzo przystojnego, a zarazem bardzo chłodnego męża. Od wielu lat pragnie go rozgrzać w sypialni, ale jej wszystkie wysiłki idą na marne. Po pewnym czasie zaczyna myśleć o swoich byłych, którzy byli niczym bohaterowie najlepszych erotyków – tak samo nakręceni testosteronem i wytatuowani. Skoro nie może do tego wrócić to przynajmniej powspomina o tym podczas pisania swoich najlepszych przeżyć w sekretnym dzienniku. Nikt się przecież nie dowie…

Do czasu, aż jej mąż znajduje pamiętnik i postanawia, że teraz dopiero się zabawią…

Wielka Litera
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-803-2422-0

Tytuł oryginalny: 44 chapters about 4 men

Liczba stron: 304

Wielka Litera

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Dorota Konowrocka-Sawa

Wywiad z autorką

Profil autorki w serwisie Facebook

Martyna Kaczor

Bardzo zabawna ;)

Kiedy dowiedziałam się, że bohaterką książki jest sama autorka to wiedziałam, że muszę ją dostać. Bardzo spodobało mi się połączenie pikantnych treści ze sporą dawką humoru. B.B. Easton ma specyficzny styl pisania, ale mi się bardzo podobał! Polecam z czystym sumieniem.

Izabela Gawrońska

Pozytywne zaskoczenie!

Jak dla mnie jeden z lepszych erotyków, po przeczytaniu ,,Sex/Love'' bardzo polubiłam B.B.Easton. Historia jest niezwykle zabawna i mogę powiedzieć, że oryginalna. Nie spotkałam się jeszcze erotykiem pisanym w formie dziennika, ale bardzo mi się ta opcja spodobała. Lekko wulgarny język, wiele pikantnych momentów. Bardzo polecam i zazdroszczę autorce otwartości i dystansu!

Magdalena Chmielewska

Świetny erotyk

Świetna książka! Autorka udowadnia, że o seksie można pisać w sposób ostry, słodki i przede wszystkim zabawny! Chcesz wiedzieć jak można wzniecić na nowo ogień w sypialni? Poznaj niecny plan bohaterki książki i to co z tego wyszło. :D

Cena pakietu

74,80 zł

4611

Cena pakietu

64,80 zł

4011

Cena pakietu

64,80 zł

4011