Psychologia Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu

Paul Kleinman

Psychologia Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu

6.9

(85 ocen) wspólnie z

44,90 zł

2899

 

Praktyczne i proste podejście do odkrywania meandrów ludzkiego umysłu. Zbyt często podręczniki zamieniają godne uwagi teorie, zasady i eksperymenty psychologiczne w nużący dyskurs, który nawet Freud miałby ochotę szybko zakończyć.
Psychologia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu pomija nudne szczegóły i statystyki, a zamiast tego oferuje lekcje psychologii, które angażują i pobudzają do głębokiego myślenia.
Od quizów osobowości i testu plam Rorschacha po B.F. Skinnera i etapy rozwoju, ten elementarz ludzkiego zachowania daje szybki przegląd współczesnej psychologii i jasny wgląd w zrozumienie ludzkiej egzystencji. Niezależnie więc od tego, czy szukasz sposobów na studiowanie psychologii czy chcesz rozwikłać zawiłości swojego umysłu książka pomoże Ci lepiej zrozumieć mechanizmy i prawa rządzące psychiką i zachowaniami każdego człowieka.

Paul Kleinman mieszka w Nowym Jorku. Ukończył University of Wisconsin uzyskując dyplomy w zakresie sztuki i sztuki komunikacji w radiu, telewizji i filmie. Niezależny badacz i autor książek, w których w prosty i przejrzysty sposób tłumaczy zawiłe teorie naukowe.

Zwierciadło
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-813-2258-4

Tytuł oryginalny: 101 Psychologia, 101 Psychology

Liczba stron: 288

Format: 150x205mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Tłumaczenie: Agata Trzcińska-Hildebrandt