Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić (2022)

Maria Apoleika

Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić (2022)

29,99

 

Kim jest pies?

Pies jest przeważnie mniejszy niż człowiek i bez porównania puchaciejszy. Natura wyposażyła go w łapki, zęby i wdzięk, choć i tak składa się głównie z noska. Wabi się różnie, najczęściej kiełbaską.

Jedzenie jedzeń to jedno z ulubionych zajęć uczciwego psiska. Jego specjalnością są dania podwędzane. Poza tym preferuje radości skromne i proste. Jego nastrój podnosi się proporcjonalnie do liczby otrzymanych głasków. Do pełni szczęścia wystarczy mu, że wjedzie brzuszkiem w błotnistą kałużę albo oszczeka złowrogi słupek.

Nie wszystkie zawiłości ludzkiej psychiki są dla psa zrozumiałe. Nie pojmuje na przykład dziwnego przywiązania emocjonalnego do obuwia. Dlatego jego człowiek musi się ciągle uczyć.

Jeśli masz psa, znaczy to, że po prostu cenisz sobie kontakt z istotą milszą, subtelniejszą i zabawniejszą niż większość ludzi.

Maria Apoleika - autorka PSICH SUCHARKÓW, opiekunka Misiopudla, na co dzień zajmuje się rysowaniem i chodzeniem na spacery, czasem jednocześnie.

PSIE SUCHARKI to małe komiksy o psach, ich ludziach i wszystkich ich wspólnych problemach i sprawach. Znajdziesz je na Facebooku i Instagramie.

Znak
Oprawa miękka

Wydanie: Drugie

ISBN: 978-83-240-6447-2

EAN: 9788324064472

Liczba stron: 320

Znak

Format: 160x200mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Rok wydania: 2022

Komentarze nie są potwierdzone zakupem