Przyjaciel człowieka

Andrzej Pilipiuk

Przyjaciel człowieka

44,90 zł

3099

 

Wojna zacznie swoją opowieść od niemożliwego. Doktor Skórzewski, uniewinniony decyzją samego
Hitlera, dołącza do nazistowskiej ekspedycji naukowej.

Zaraza szepnie Ci do ucha, jak pozostawiła po sobie tylko zgliszcza starego świata, na których wbrew wszystkiemu wyrasta coś nowego.

Trudniej jest złamać ludzkiego ducha, niż unicestwić ciało.

Głód pokaże Ci swoje nieoczywiste oblicze.
Głód wiedzy, tak samo jak głód jedzenia, potrafi zmusić człowieka do szalonych kroków.

Śmierć przypomni Ci, że żywi nie powinni zbliżać się do świata zmarłych, bo za przekroczenie cienkiej granicy przyjdzie im słono zapłacić.

Oto nadciąga czterech jeźdźców, a każdy ma swoją historię.

Fabryka Słów
Zintegrowana

Liczba stron: 466

Fabryka Słów

Cena katalogowa: 44,90 zł

Spotkanie autorskie z pisarzem

Tomek Borowicz

Mistrzostwo na każdej stronie

Pilipiuk jak zawsze stanął na wysokości zadania. Wybitnie napisane opowiadania. Bardzo lubię czyta jego książki gdyż mają w sobie swego rodzaju głębię. Powieść czyta się bardzo szybko, historie przedstawione są niezmiernie wciągające. Pozycja obowiązkowa dla fanow Złego lasu. Gorąco polecam, nie będziecie zawiedzeni, czyta się jeszcze lepiej niż poprzednie.

Adam Piech

ŚWIETNA

Ksiązka zawiera serię opowiadań, które są świetnie napisane. Czyta się je wprost rewelacyjnie. W każdym autor pokazuje nam krotki obraz świata. Co powoduje, że ludzie są tacy a nie inni. Wybitna powieść. Przypuszczam że nie każdemu przypadnie do gustu ale wytrawny książkoholik na pewno ją doceni. Dla mnie jedna z lepszych książek jakie w ostatnim czasie czytałem.

Marta Chmiel

Zdecydowanie na tak!

Dla mnie zdecydowanie na tak! Wszystkie książki Pilipiuka są świetne ale ta jest wręcz wybitna. Książka zawiera serię opowiadań przez o bardzo szybko się czyta. Opowiadania są ciekawie napisane, z każdą stroną ma się ochotę na więcej. Zachęcam do przeczytania ponieważ autor pokazuje nieszablonowe treści.

Cena pakietu

84,80 zł

5493