Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości

Piotr Mieśnik, Magda Mieśnik

Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości

6.8

(1457 ocen) wspólnie z

39,99 zł

2831

 

Poznaj całą prawdę o najstarszym zawodzie świata. Od zawsze otacza go aura tajemniczego romantycznego mitu, mimo że ten świat zanurzony jest w bagnie życia. Czy to prawda,że bohaterki niezliczonych powieści i filmów, osoby będące obiektami ciekawości tzw. przyzwoitego świata są zimne i potrafią owinąć sobie każdego mężczyznę wokół palca. Czy są zimnymi uwodzicielkami? Ile jest prawdy we wszyskich opowieściach?

Nadszedł czas by przyjrzeć się, jak wygląda prawdziwe życie w tym zawodzie. Ile jest w nim wyboru i ,,przyjemności'', ile własnego wyboru takiej drogi, a ile bólu, obrzydzenia i bezsilności.

W.A.B.
Oprawa miękka

Liczba stron: 320

W.A.B.

Format: 14,2x20,2 cm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Patrycja Warkowska

Mocna i konkretna!

Bardzo lubię czytać reportaże i dowiadywać się o wielu różnych tematach tabu i o sprawach mających taką otoczkę. Przy czytaniu tego reportażu nie spodziewałam się, że uderzy mnie taki ogrom informacji. Są tutaj opisane historie eksluzywnych dam do towarzystwa, jak i kobiet, które są tak naprawdę bite i gwałcone nienawidząc siebie za to do czego są zmuszane przez innych. Dobrze, że taki temat został poruszony, chociaż mam wrażenie, że tematyka prostytucji to jednak temat rzeka. Widać, że autorzy byli zangażowani w rzetelne przedstawienie tego obrazu.

Ewa Skowronek

Szokujący reportaż

,,Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości'' to książka, którą naprawdę jest ona warta zapoznania. Otwiera oczy na wiele zagadnień, o których się po prostu nie mówi. Większość z nas myśli, że podjęcie się sprzedaży swojego ciała to własna decyzja i łatwy pieniądz. jednak nie zawsze tak jest. Tutaj jest pełno ciekawych, strasznych,a czasami nawet niesamaznych i brutalnie prawdziwych historii z życia. Gratuluję autorom odwagi by poruszyć taką tematykę. Polecam.

Julia Kowadełko

Warto przeczytać

Bardzo mocna książka. Kiedyś po obejrzeniu ,,Pretty Woman'' zastanawiałam się jak wygląda prawdziwy zawód prostytutki. Czy też mają szanse na szczęscie? Kiedy zobaczyłam na stronie, że wychodzi taka pozycja to zamówiłam ją odrazu już w przedsprzedaży. Autorzy ukazują tutaj prawdziwe historie z perspektwy alfonsow, prostytutek i ich klientów.