Potęga niedoskonałości

Tomas Navarro

Potęga niedoskonałości

39,90 zł

2394

 

Jak osiągnąć spokojne i szczęśliwe życie? Według Tomasa Navarro, kluczem do sukcesu jest zaakceptowanie niedoskonałości i przemijania. Tylko poprzez przeprawę przez gąszcz własnych kompleksów i traum, dzięki świadomości złudności sukcesu i zaprzestanie pogoni za mrzonkami będziemy w stanie napełnić każdy dzień pozytywnymi myślami i spokojem ducha.

Navarro pokazuje i proponuje proste rozwiązania, które pomogą w zorganizowaniu dnia tak, by było to jak najlepiej dopasowane do naszych możliwości i otaczającej nas rzeczywistości. Autor pomaga w przeorganizowaniu naszej listy priorytetów, by były bardziej realistyczne, a ich spełnianie możliwe i satysfakcjonujące.

"Potęga niedoskonałości" uczy nas, jak wieść być może niedoskonałe, ale o wiele pełniejsze i spokojniejsze życie.

Muza SA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1266-9

Tytuł oryginalny: Wabi Sabi

Liczba stron: 336

Muza SA

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Stanisław Bończyk

Milena Marzek

Bardzo dobra książka

Rewelacyjna książka, którą czyta się błyskawicznie. Nie dosć, że pieknie napisana i wydana (co cieszy oko), to jeszcze pełna prostych, ale przemyślanych i przydatnych rad, które zdecydowanie mogą pomóc w życiu codziennym każdego z nas. Jeżeli ktoś szuka czegoś, co pomoże uporządkować gąszcz myśli w głowie, zrozumieć to co nas otacza i poradzić sobie z codziennością, to ta ksiażka jest zdecydwanie dla ciebie.

 

Ada Sybuł

Polecam

Bardzo fajna książka, pełna wartościowych treści, rad i sugestii, bez zbędnego filozofowania czy typowo poradnikowych treści w coachingowym stylu.

Będzie bardzo przydatna dla każdego, kto szuka w życiu spokoju i pomocy w uporządkowaniu swojego wewnętrznego świata. 

Ewa Rabiej

Świetna

Rewelacyjna ksiażka, dla każdego kto poszukuje w swoim życiu spokoju, wytchnienia i próbuje uporządkować swoje życie wewnętrzne.

Autor w sposób badrzo łatwy, przyjemny i kompleksowy wyjaśnia i sugeruje co zrobić, aby zacząć doceniać wszystko co nas spotyka i przestać zamartwiać się niepotrzebnymi sprawami. 

Czyta się szybko i przyjemnie, bardzo wartościowa ksiażka!

Cena pakietu

84,80 zł

5088