Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze

Monika Sobień-Górska

Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze

5.7

(36 ocen) wspólnie z

44,90 zł

3471

 

Zastanawialiście się kiedyś, jak żyją najbogatsi Polacy? Autorka „Polskich miliarderów” odbyła liczne rozmowy z ludźmi z ich otoczenia oraz... ich żonami. Poznaj prawdziwe oblicze i styl życia rodzin, których nazwiska trafiają na szczyty list „Forbsa”.

To książka o stylu życia najbogatszych ludzi w Polsce, tych ze szczytu listy „Forbsa”. O tym, jak wygląda ich dzień powszedni i świąteczny. Jak jedzą, jak mieszkają, jak pracują, jak się ubierają, jak się bawią, kochają, jak się przyjaźnią, jak zdradzają, wydają pieniądze, odreagowują stres, jaką mają fantazję, do czego są zdolni, jak wychowują dzieci. Dlaczego są skąpi, mimo że pieniędzy mają w bród? Po co korzystają z porad coachów a nawet wróżek? Jak wyglądają w środku ich rezydencje i biura? Jak traktują pracowników? Jak to jest być żoną miliardera?

Autorka rozmawia ze znajomymi, współpracownikami miliarderów, ludźmi zarządzającymi ich PR-em osobistym oraz wizerunkiem ich firm, z architektami wnętrz. A przede wszystkim z ich żonami. Czy naprawdę żyją w domach ze złotymi klamkami, o poranku piją szampana za kilkanaście tysięcy złotych, a posiadanie nieograniczonych pieniędzy sprawia, że o nich nie myślą. Jak wielkie bogactwo wpływa na psychikę i jaka jest w końcu odpowiedź na wyświechtane pytanie „czy pieniądze dają szczęście?”.

Czerwone i Czarne
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 328

Czerwone i Czarne

Format: 140x225mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Rok wydania: 2022