Plan ratunkowy dla tarczycy i nadnerczy. Jak w cztery tygodnie uregulować metabolizm, ustabilizować hormony i poprawić swój nastrój.

Aviva Romm

Plan ratunkowy dla tarczycy i nadnerczy. Jak w cztery tygodnie uregulować metabolizm, ustabilizować hormony i poprawić swój nastrój.

49,99 zł

3152

 

Równowaga w hormonach to równowaga w życiu
Ciągłe zmęczenie, problemy ze snem, otępienie, nadmierna drażliwość, nadwaga, z którą nie sposób wygrać – sądzisz, że „tak już masz”? Niekoniecznie. Za ten uporczywy stan może być odpowiedzialny brak równowagi hormonalnej.
Miliony kobiet na całym świecie zmagają się z dokuczliwymi problemami, które mogą mieć jedno wspólne źródło. Dr Aviva Romm opisała syndrom przeciążenia organizmu, który występuje, gdy nasze ciało pozostaje w permanentnym stanie pobudzenia i wysiłku. Nadnercza i tarczyca są najbardziej narażone na przeciążenia, a to przecież one odpowiadają za regulowanie naszej gospodarki hormonalnej, co wpływa na metabolizm, odporność, nastrój i sen. Kiedy funkcjonowanie nadnerczy i tarczycy jest zaburzone, nasze życie staje się emocjonalną huśtawką, wzrasta ryzyko cukrzycy, nadciśnienia, osteoporozy i chorób serca.
Romm stworzyła 4-tygodniowy plan ratunkowy, który pomaga złagodzić negatywne działanie przeciążenia organizmu, zwalczyć stany zapalne i poprawić metabolizm. Dzięki kilku prostym metodom zapanujesz nad swoim ciałem i odzyskasz energię.

Czarna Owca
Oprawa twarda z obwolutą

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-08-21

ISBN: 978-83-801-5810-8

Tytuł oryginalny: The Adrenal Thyroid Revolution: A Proven 4-Week Program To Rescue Your Metabolism, Hormones, Mind &

Liczba stron: 416

Format: 18.5x23.6

Cena katalogowa: 49,99 zł

Tłumaczenie: Marta Klimek-Lewandowska

Cena pakietu

89,89 zł

5546

Cena pakietu

89,89 zł

5546

Cena pakietu

99,89 zł

6146