Pięć zdrowych nawyków Jak zapewnić sobie zdrowie, kondycję fizyczną i doskonałe samopoczucie

Darin Olien

Pięć zdrowych nawyków Jak zapewnić sobie zdrowie, kondycję fizyczną i doskonałe samopoczucie

39,90 zł

2485

 

Przełomowy poradnik, który pomógł tysiącom ludzi wrócić do zdrowia
Darin Olien – twórca metody "SuperLife", ekspert w dziedzinie zdrowia i odnowy biologicznej, nazywany „Indiana Jones of superfoods”, na podstawie własnych badań, prowadzonych na całym świecie stworzył unikalną metodę, która całkowicie zmienia sposób myślenia o własnym zdrowiu.
Pokazuje jak dzięki odpowiedniemu zidentyfikowaniu sił życiowych: jakości żywienia, nawodnienia, detoksykacji, natlenienia i alkalizacji osiągnąć i utrzymać prawidłową wagę, zapobiegać nawet najpoważniejszym chorobom a przede wszystkim zadbać o dobre samopoczucie.
Pięć zdrowych nawyków to napisany lekko, przystępnie i zabawnie poradnik, dzięki któremu dowiesz się jak łatwo wdrożyć dobre, codzienne nawyki, poprawić zdrowie, nabrać energii i zmienić sposób postrzegania siebie.
__
O AUTORZE
Darin Olien – twórca metody "SuperLife", ekspert w dziedzinie zdrowia i odnowy biologicznej, działacz na rzecz ochronyśrodowiska. Nazywany „Indiana Jones of superfoods”, pasjonat poszukiwania egzotycznych, niewykorzystywanych dotąd roślino leczniczych właściwościach. Uznany autorytet w dziedzinie żywienia, nawadniania organizmu i ziołolecznictwa. Współpracuje z tysiącami producentów żywności na całym świecie, dbając o wysoką jakość produktów spożywczych wprowadzonych na rynek. Jest autorem popularnego suplementu diety Shakeology®. Jest także znawcą i doradcą w dziedzinie rozwoju osobistego.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-663-3859-3

Tytuł oryginalny: SuperLife: The 5 Simple Fixes That Will Make You Healthy, Fit, and Eternally Awesome

Liczba stron: 376

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Bartłomiej Kotarski

Cena pakietu

79,80 zł

4879

Cena pakietu

79,80 zł

4879

Cena pakietu

89,80 zł

5479

Cena pakietu

74,80 zł

4579