Paryski szyk jeszcze raz Podręcznik stylu

Ines Fressange, Sophie Gachet

Paryski szyk jeszcze raz Podręcznik stylu

6.4

(20 ocen) wspólnie z

69,90 zł

4403

 

Elegancki poradnik, który powinna posiadać każda kobieta chcąca połączyć swój styl z paryskim szykiem.

“Paryski szyk jeszcze raz” jest to rozszerzona i uaktualniona wersja bestsellera - “Paryski szyk”, gdzie Ines de la Fressange oraz Sophie Gachet dzielą się z czytelnikami swoim niepowtarzalnym stylem, wskazówkami dotyczącymi nie tylko mody, urody i elegancji, ale także dekoracji wnętrz oraz organizacji czasu wolnego.

W poradniku znajduje się mnóstwo zdjęć, niesamowitych stylizacji oraz rysunki samej Ines. Dzięki poradnikowi dowiesz się jakie elementy garderoby koniecznie powinny znajdować się w Twojej szafie, jak zadbać o swoją urodę oraz jak szybko przygotować paryską kolację dla najbliższych. W poradniku znajduje się lista miejsc, w których możesz zrobić zakupu w iście paryskim stylu, zjeść cudowny posiłek, wypić wspaniała kawę, spędzić noc oraz lista skrytych muzeów, które warto odwiedzić.

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-818-8019-0

Tytuł oryginalny: Parisian Chic encore!

Liczba stron: 240

Format: 155x235mm

Cena katalogowa: 69,90 zł

Tłumaczenie: Hermanowska Magdalena, Karłowska Katarzyna

Marta Sokolik

Jestem zachywcona

Od wielu lat jestem zachwycona paryską modą, która niezmiennie mnie inspiruje. W poradniku tym znajduje się wiele wskazówek, które z pewnością odmienią Wasz styl.
Świetnym pomysłem jest przedstawienie w poradniku również rad odnośnie wystroju wnętrz, oczywiście w stylu francuskim.

Kamila F.

Paryski szyk

Zdecydowanie pozycja, która musi trafić w ręce każdego kto interesuje się moda i stylem. Pozycja ta sprawia, że możemy oderwać się od rzeczywistości i dać przenieść się w świat paryskiej mody. Szczerze polecam, bardzo dobrze spędzicie wolny czas, podczas czytania tej pozycji.

Marlena C.

Podręcznik stylu

Książka ta nie jest jedynie skarbnicą wiedzy o paryskim stylu, ale to także świetny przewodnik. Dzięki temu poradnikowi będziecie mogli zaplanować świetnie swój wolny czas w stolicy mody.

Cena pakietu

109,80 zł

6797