Nas dwoje, czyli miłosna układanka + Nas troje, czyli rodzinne nastroje. Pakiet

Maria Rotkiel

Nas dwoje, czyli miłosna układanka + Nas troje, czyli rodzinne nastroje. Pakiet

39,99 zł

2633

 

Dowiedz się, jak zbudować udany związek

W skłąd pakietu wchodzą:

"NAS DWOJE, CZYLI MIŁOSNA UKŁADANKA"

Autorka odpowiada na najważniejsze pytania, które nurtują każdą poszukującą udanego związku osobę: Jak znaleźć odpowiedniego partnera? Jak zwrócić na siebie uwagę i zainteresować sobą? Jak zachować zdrowy rozsądek w zakochaniu? Jak dbać o relacje? Jak budować wzajemną bliskość i zrozumienie, kochając i siebie i drugiego człowieka? Jak zorganizować wasze wspólne życie? Jak cieszyć się namiętnością i seksem? Jak radzić sobie z kryzysami?

Porady ilustrowane są przykładami konkretnych par i ich problemów. Zawierają ćwiczenia, które będą pomocne w codziennym zmaganiu się z miłosnymi rozterkami.

"NAS TROJE, CZYLI RODZINNE NASTROJE"

O wartości naszego życia stanowią w dużej mierze relacje z innymi ludźmi, związki z bliskimi osobami, które są źródłem wielu radości, ale również trosk i trudnych emocji. Sztuka życia wśród innych to jedna z naszych największych umiejętności i jedno z najtrudniejszych wyzwań. Poradnik Nas troje – czyli rodzinne nastroje porusza najważniejsze kwestie związane z funkcjonowaniem w skomplikowanym, wymagającym wielu psychologicznych umiejętności systemie wzajemnych zależności – czyli w rodzinie. Dzięki jego lekturze dowiecie się m.in. jak budować bliskość opartą na zaufaniu i wzajemnym wsparciu, jak pielęgnować związek, jednocześnie dbając o relacje rodzinne, czyli więzi z rodzicami, rodzeństwem, dziećmi, a także jak odnaleźć się w gąszczu rodzinnych problemów i układów.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2015-12-01

ISBN: 978-83-8015-296-0

Liczba stron: 363

Czarna Owca

Format: 145x210

Cena katalogowa: 39,99 zł