O krok za daleko

Harlan Coben

O krok za daleko

7.4

(1131 ocen) wspólnie z

38,90 zł

2741

 

Sekrety są nieśmiertelne

Żyjący na krawędzi obłędu Simon Greene od kilku miesięcy szuka swojej córki, Paige. Ślady, który znajduje prowadzą go do Central Parku, gdzie znajduje córke w otoczeniu narkomanów, grających pod pomnikiem Lenina. Na drodze Simona staje Aaron, człowiek, przez którego dziewczyna znowu znika.
Simon za wszelką cene próbuje sprowadzić córkę do domu, jednak pojawiają się nowe okoliczności...

W mieszkaniu, w kórym Paige spędzała czas, znaleciono zwłoki Aarona. Żona Simona została postrzelona, a Simon musi posunąć się o krok za daleko, by rozgryźć w co wpakowała ich córka.

Oprawa miękka

Liczba stron: 448

Format: 12,5x19,5 cm

Cena katalogowa: 38,90 zł

Wywiad z autorem książki

Martyna Ch.

O krok za daleko

To jest moja pierwsza powieść Harlana Cobena. Miałam go na swojej "wish liście", jednak wcześniej nie miałam czasu by zagłębić się w jego książki. Znalazłam książkę w super cenie na stronie matrasa i zamówiłam i.. przepadłam! Totalnie wczułam się w klimat książki, w styl pisania autora i chyba już wiem, dlaczego ma tak ogromna rzeszę odbiorców. Człowiek jest geniany! Książka jest świetna. To również idealny pomysł na prezent! :)

Robert Kukier

Thriller w najlepszym wydaniu

Szybkie tempo, świetna fabuła, ciekawi bohaterowie - jak dla mnie bomba. Właściwie do końca książki nie wiedziałem co się wydarzy i widać tu najwyższej jakości kunszt autora, który dokładnie wie, jak poprowadzić akcję, by czytelnik podczas czytania ciągle czuł tą adrenalinę.
Polecam z czystym sumieniem.

Lena Jankowska

Odkrycie miesiąca

Historia koncentruje się na Simonie i Ingrid, ktrórzy są zdesperowani, by znaleźć swoją córkę - Paige. To dziewczyna, która przyciąga do siebie kłopoty. Szaleje na punkcie starszego faceta, z którym jednocześnie ćpa, a gdy ojciec próbuje ją zabrać od tego towarzystwa dziewczyna ucieka. Rodzice szukaja córki, a Aaron - jej chłopak zostaje znaleziony martwy... To co dzieje się dalej to historia, która wbiła mnie w fotel. Dosłownie. Jestem zachwycona tą książką i jeszcze nie dawno nie byłam zupełnie przekonana do twórczości Harlana, tak teraz jestem jego ogromną fanką. O krok za daleko podbiło moje serce, dlatego musze dać szansę równiez innym książkom autora.