Mit kalorii Jak jeść więcej, ćwiczyć mniej, tracić na wadze i żyć lżej

Jonathan Bailor

Mit kalorii Jak jeść więcej, ćwiczyć mniej, tracić na wadze i żyć lżej

39,90 zł

2221

 

Totalnie nowatorska książka o diecie, która odsłania błędnie utrwalony model zrzucania zbędnych kilogramów poprzez zmniejszenie kaloryczności spożywanego jedzenia!
Jonathan Bailor dokonał prawdziwej rewolucji w dziedzinie odchudzania, które od teraz przestanie być utożsamiane z liczeniem kalorii.
Przez wiele lat źródła konwencjonalnych porad dietetycznych wmawiały nam, że najważniejsze dla utrzymania prawidłowej wagi jest dostarczanie organizmowi określonej liczby kalorii każdego dnia. Autor książki obala ten mit i zwraca uwagę na to, że nie chodzi o ilość, ale o jakość jedzenia. Te dodatkowe kilogramy, których nie możesz zrzucić, to nie tylko wina tego, że jesz za dużo! To efekt spożywania „złych kalorii”!
W książce „Mit kalorii”znajdziesz: rewolucyjną formułę spalania tłuszczu; plan diety, na której ani przez chwilę nie poczujesz głodu; skuteczny plan odżywiania, oparty na wartościowych kaloriach; proste przepisy na smaczne potrawy (nawet na słodycze!); efektywny plan prostych i lekkich ćwiczeń, oparty na treningu interwałowym; listę „złych kalorii”, które mogą zatruwać twój organizm i spowalniać proces spalania tłuszczu.
Z tym poradnikiem przestaniesz być niewolnikiem tabel kalorycznych i kalkulatorów kalorii rozliczających cię z każdego kęsa.
Jedz więcej, ćwicz mniej i chudnij zdrowo!
Gdyby „oficjalne” agencje i inne źródła konwencjonalnych dietetycznych porad od początku przekazały nam właściwe informacje na temat odżywiania i zdrowia, książka na ten temat nie byłaby wcale potrzebna. Jednak popełniły one błąd, o l b r z y m i błąd.
Jonathan Bailor

Vivante
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-646-4570-9

Tytuł oryginalny: The Calorie Myth: How to Eat More, Exercise Less, Lose Weight, and Live

Liczba stron: 344

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Anna Rogulska

Cena pakietu

79,80 zł

4615

Cena pakietu

79,80 zł

4615

Cena pakietu

89,80 zł

5215

Cena pakietu

74,80 zł

4315

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka