Miłość z widokiem na Śnieżkę
6.9

(354 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2941

 

31 grudnia w Hotelu Pod Skałą w małym miasteczku znajdującym się u stóp Śnieżki ma odbyć się Wielki Bal Ducha Gór. Kto weźmie udział w balu? Kim jest tajemniczy organizator?

Zaproszenia rozesłano w przeróżne miejsca m.in. do rozgłośni radiowej, lokalnej telewizji, gminnej biblioteki publicznej, wielkomiejskiej galerii handlowej… Rozejrzyj się dookoła, być może gdzieś obok czeka na Ciebie zaproszenie by przeżyć coś niesamowitego!

Osiem zaproszeń i osiem opowieści, które mówią o miłości, wyzwaniach jakie stawia im los, a także o przeszłości, która ciągnie się niczym cień za człowiekiem.

Filia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-807-5917-6

Liczba stron: 424

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Jadzia Mazur

uwielbiam

Na książkę „Miłość z widokiem na Śnieżkę" trafiłam dzięki jednemu z autorów książki, a mianowicie Karolinie Wilczyńskiej. Uwielbiam jej książki i wszystkie znajdują się już na mojej półce. Ta nieco różni się od poprzednich, ale również się nie zawiodłam. Urozmaiceniem są dodatkowe historie napisane przez pozostałych pisarzy! Bardzo spodobał mi się styl pisania Agnieszki Olejnik, której do tej pory nie czytałam i od razu zamawiam jedną z jej książek.


Książka tajemnicza z elementami romansu, dotyka też spraw trudnych i czasem bolesnych. Czyta się ją szybko i przyjemnie. Polecam

Sylwia Ambroży

przecudowna

Sylwester w takich pięknych okolicach - Karpacz - to zdecydowanie moje marzenie! Sama chciałabym dostać zaproszenie na taki Bal, kto z was by nie skorzystał?
Ile autorów tyle historii, każda dzieje się w jednym miejscu i czasie, a jest zupełnie inna. Bardzo podoba mi się taki pomysł na książkę i zdecydowanie polecam każdemu kto szuka czegoś przyjemnego na chłodne wieczory i długie weekendy.

Nadia Zawiało

Tajemnicza...

Tajemnica, góry, zima i Sylwester. Osiem opowieści o jednym Balu. Każda inna, fascynująca i zaskakująca. Mega książka!