Mam wątpliwość

Aleksandra Radomska

Mam wątpliwość

36,90 zł

2262

 

Mam wątpliwość i jestem pewna tylko tego.

Autorka zabiera nas w podróż po życiowych przystankach. Szczera, zaskakująco błyskotliwa i czasem bezczelna Aleksandra Radomska weryfikuje rzeczywistość. Książka jest miejscem zapisków z przeżywania codziennych obowiązków, które mimo powtarzalności przyniosły ogromną frajdę.

Radomska obnaża hipokryzję, dostrzega niezauważalne, czwarty raz wypłukuje zapomniane w pralce pranie i dzieli się tym, co rośnie w niej jak pleśń w kubku po kawie – wątpliwościami. W zalewie lukrowanych obrazów i treści przypomina, że paleta kolorów jest dużo szersza i ciekawsza, a szary to też kolor. I jedyny skuteczny filtr to perspektywa dystansu i przymrużenie, nawet zezowatego oka. Idealnie nie jest. Ale jest dobrze.

Wielka Litera
Broszurowa ze skrzydełkami

Wielka Litera

Format: 14.2 x 20.5 cm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Kanał autorki na Youtube

Misia Krzyżowska

Już moja!!!

Mam! Czatowałam na tą książkę i jak tylko się pojawiła kliknęłam w przycisk kupuję i płacę! Znając Olinka to będzie istna petarda! Już się nie mogę doczekać...

Mariola Pazur

#teamradomska

Czekam z niecierpliwością na kuriera! Radomska to złoty człowiek - jej mądrości są jak kodeks, który każdy powinien znać i stosować. Takie podejście do życia to ja rozumiem! Nie żałuję ani grosza wydanego na jej książki. #teamradomska <3

też Ola

Radomska <3

Jak ktoś jeszcze nie słyszał o Radomskiej niech szybko kupuje jej książkę. Nie ma co patrzeć na okładkę, treść jest najważniejsza! Autentyczna, prawdziwa i szczera! Kocham!

Cena pakietu

81,80 zł

4956

Cena pakietu

76,80 zł

4656

Cena pakietu

81,80 zł

4956

Cena pakietu

83,80 zł

5076