Lot 202

Remigiusz Mróz

Lot 202

7.1

(3122 ocen) wspólnie z

42,90 zł

2333

 

Nowa Huta - piątek i noc mogłoby się zdawać, taka sama jak wszystkie dotychczas. Kamery na rogu przecinających się ulic zarejestrowały młodego chłopaka o drugiej piętnaście. Nie ma go jednak na nagraniu z przecznicy dalej.
Po upływie sześciu lat podkomisarz Agnieszka Oliwa odnajduje ciało tego chłopaka w Opolu. Wiele wskazuje na to, że popełnił on dosyć osobliwe samobójstwo…
W tym samym czasie z Okęcia startuje samolot z prezydentem na pokładzie. Zwyczajny lot do Toronto, który statystycznie powinien trwać dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Może się jednak okazać, że nigdy nie dotrze do celu… O teraz liczy się każda sekunda, a jedynym tropem jest chłopak, którego niegdyś widziano, jak przechodził się krakowskimi ulicami.

Filia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-819-5142-5

Liczba stron: 512

Filia

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 42,90 zł

Lot 202 - Remigiusz Mróz

Karolina Ochocka

Wow!!!

Młody chłopak, którego martwe ciało właśnie odnaleziono i premier na pokładzie samolotu, który właśnie został porwany przez uzbrojonych terrorystów. Co te dwa wątki mieć ze sobą wspólnego? No na pierwszy rzut oka zupełnie nic. Jednak im dalej w książkę, tym „kopara opada" jeszcze niżej ze zdziwienia. To co wykreował tym razem autor, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Dawno nie spędziłam tak rewelacyjnie czasu jak przy tej książce. To nie lada gratka, ale gwarantuje, że każdy będzie miał podobne odczucia do mich, kiedy ją przeczyta!

Patrycja Hatko

Literacki Mount Everest

Remigiusza Mroza myślę, że nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to moim zdaniem jeden z najzdolniejszych twórców w swoim pokoleniu! I za każdym razem choć wiem, że po nim mogę spodziewać się historii na najwyższym poziomie, on i tak mnie zaskakuje. Książka Lot 202 dosłownie rozbiła literacki bank! Jestem w szoku! Zaskakuje mnie to jak autor wspina się na wyżyny swoich umiejętności, choć dawno mogłoby się już zdawać, że osiągnął szczyt! To niesamowicie wciągająca powieść, z takim tempem, że czytelnikowi płyną strużki potu po czole, kiedy wczuwa się i chłonie stronę za stroną.

Daria Patrzecka

Coś niesamowitego!

Ta książka to galopujący mustang! Akcja całej książki, która ma nieco ponad pół tysiąca stron dotyczy zaledwie kilku godzin! I proszę sobie wyobrazić, że dotyczy ona zarówno lotu do Toronto jak i sytuacji w Opolu, gdzie znaleziono ciało młodego chłopaka, który popełnił samobójstwo. To prawdziwy majstersztyk tak zgrabnie połączyć te dwie historie na pozór odległe, w jedną spójną całość. Tutaj nie ma miejsca na zbędne opisy sytuacji, wprowadzenie bohaterów. Jest wyłącznie akcja i to podczas niej poznajemy sylwetki najważniejszych postaci. Coś niesamowitego!