Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 1

Weronika Marczak

Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 1

7.5

(2155 ocen) wspólnie z

28,90

 

Nieważne, jakiej wagi ciężarki podniesiesz na siłowni lub jak często zapłaczesz w samotności. Siła to coś więcej, to determinacja, a ty, moja królewno, determinację masz we krwi. Jesteś Monet.

Wydawałoby się, że życie młodej i poukładanej Hailie nareszcie będzie prostsze.

Nastolatka powoli oswaja się z nową sytuacją i przyzwyczaja do pięciu starszych i bogatych braci. Coraz odważniej walczy o swoje i korzysta z przywilejów związanych z przynależnością do rodziny Monet.

Rodzinne wakacje w Tajlandii są zapowiedzią nowego, lepszego rozdziału w życiu dziewczyny. Idylla nie trwa jednak długo. Na rajskiej wyspie czeka na Hailie obcy i podejrzanie wyglądający mężczyzna. Kim jest ten tajemniczy człowiek? Dlaczego tak zabiega o jej względy? I jaki jest prawdziwy cel tej egzotycznej podróży?

Drugi tom bestsellerowej serii, którą pokochały tysiące czytelniczek i czytelników na całym świecie!
„Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 1” – więcej informacji od księgarni Matras

Hailie Monet, mimo młodego wieku, musi stanąć oko w oko z nowymi wyzwaniami. Jej życie, które na chwilę stało się prostsze, znowu zaczyna się komplikować. Obcy mężczyzna, który pojawił się niespodziewanie na rajskiej wyspie, budzi w niej wiele pytań. Czy może zaufać nieznajomemu, który tak natarczywie dąży do zdobycia jej względów? Czy on jest tym, za kogo się podaje, czy też skrywa jakieś tajemnice?

Pokazując Hailie, jak radzi sobie z nowymi wyzwaniami, autorka udowadnia, że prawdziwa siła leży w determinacji. Mimo, że dziewczyna jest częścią wpływowej rodziny Monet, to nie od statusu materialnego zależy jej siła. To właśnie dzięki determinacji i odwadze, które nosi w sobie, jest w stanie stawić czoła niewiadomemu.

Podczas wakacji w Tajlandii, które miały być początkiem nowego, lepszego rozdziału w jej życiu, Hailie musi nauczyć się, że siła to nie tylko ciężarki na siłowni, ale przede wszystkim siła charakteru. W drugim tomie bestsellerowej serii Hailie stawia czoła nowym wyzwaniom, próbując rozwiązać zagadkę tajemniczego mężczyzny i prawdziwego celu swojej egzotycznej podróży.

Czy uda jej się rozbroić nieznanego mężczyznę i odnaleźć prawdę, czy może Tajlandia stanie się dla niej miejscem, gdzie straci wszystko? Tysiące czytelniczek i czytelników na całym świecie z niecierpliwością czekają na rozwinięcie tej intrygującej historii.

You&YA
Oprawa miękka

EAN: 9788328726123

Liczba stron: 448

You&YA

Format: 135x205 mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem