Kratki się pani odbiły

Jacek Galiński

Kratki się pani odbiły

6.4

(1233 ocen) wspólnie z

39,99

 

Zofia Wilkońska, to szalona emerytka, która nie lubi nudy. Jej przebojowość doprowadziła w końcu do tego, że trafiła za kratki. Więzienie? Co to takiego dla zawziętej staruszki? Można zaryzykować wręcz stwierdzenie, że nie było ono gotowe na waleczną i żądną lepszego, godnego życia kobietę. Czy Zofii uda się zerwać łańcuchy sprawiedliwości, które okazały się bardziej rychliwe aniżeli sprawiedliwe?

W.A.B.
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

EAN: 9788328075412

Liczba stron: 352

W.A.B.

Cena detaliczna: 39,99 zł

Rok wydania: 2020

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Biały kot w czarne paski

Zofia wymiata :)

Zofia wymiata! Chce być kiedyś tak przebojową staruszką, jak bohaterka wykreowana przez Jacka Galińskiego. Jak ja się uśmiałam podczas lektury tej książki. Chyba nawet zyskałam miano wariatki, bo ludzie dziwnie na mnie patrzyli, gdy wybuchałam głośnym śmiechem w autobusie. Ale cóż, ważne, że ja bawiłam się doskonale :P

Paweł Kurpiel

Niezastąpiona Zośka

Mam babcię, która ma na imię Zofia. Troszkę jej brakuje do Zofii z książki, ale przyznam szczerze, że też niezłe z niej ziółko. Takie babcie zmieniają świat na lepsze. Każdemu wnukowi życzę, żeby jego babcia była jak Zofia - nigdy nie będziecie się nudzić.
Historia stworzona przez Galińskiego, to majstersztyk. Idealnie wplecione poczucie humoru i do tego kryminalne wątki rodem z kryminału z prawdziwego zdarzenia. Cała opowieść robi naprawdę dobre wrażenie. Szczerze powiem, że choć bardzo bym chciał znaleźć jakieś wady, nie potrafię. Ta książka jest po prostu świetna!

J.J.

Polecam!

Komedia kryminalna to mój ulubiony gatunek. A gdy w dodatku jest napisana w tak przemyślany sposób - nie sposób dać jej negatywną ocenę. Polecam!