Kosmiczne rozterki

Neil de Grasse Tyson

Kosmiczne rozterki

34,99 zł

2415

 

Astrofizyk Neil deGrasse’a Tyson zabierze was w niesamowitą podróż po wszechświecie. Od tej pory każde spojrzenie w niebo pełne gwiazd stanie się fascynującą przygodą. Zestawienie pełnych pasji porównań i obrazowych opisów wprawia w zachwyt i dodaje dreszczyku emocji.

„Kosmiczne rozterki” to popularnonaukowa książka, która porusza mnóstwo kosmicznych tematów: tych znanych z pierwszych stron gazet i tych mniej popularnych, a nie mniej – a może nawet bardziej – ciekawych.

Oprawa twarda

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

Liczba stron: 350

Format: 189 x 124 x 45

Cena katalogowa: 34,99 zł

Wywiad z autorem książki

Grzesiek

zmusza do przemyśleń

Lektura, która zmusza do przemyśleń na temat sensu życia. Jest to zderzenie nauki z religią, kulturą. Jest niezwykle ciekawa. Dzięki tej książce moje postrzeganie świata zupełnie się zmieniło. Dziękuję

Olka

książka dla każdego

Jeśli zastanawiacie się czy czytać książki Neila w konkretnej kolejności, nadchodzę z pomocą. Oczywiście może to nieco ułatwić zadanie, ale nie jest to konieczne! Każda książka jest indywidualna, napisana w sposób przystępny i zrozumiały. Nie musisz się martwić, że czegoś nie zrozumiesz i coś sprawi ci trudność. Uważam tym samym, że nie jest to książka przeznaczona dla znawców astrofizyki czy około tematycznych dziedzin nauki. Niech czyta to każdy! Książka jest niesamowita i sprawia, że postrzeganie świata zmienia się w naszych oczach.

Andrzej Jeleń

Kosmiczne rozterki

Czytałem już Kosmiczne zachwyty stąd też moje zainteresowanie Kosmicznymi rozterkami. Uważam, że dobrze jest przeczytać obie książki, gdyż tworzą pełny obraz. Autor objaśnia wiele ciekawych zagadnień w sposób przestępny i zmusza do refleksji. Oczywiście nie każdemu musi się to spodobać, ale myślę, że każdy powinien zapoznać się z tą wiedzą i wyrobić własne zdanie. Na każdej stronie znajduje się masa wiedzy i mnóstwo przykładów z życia codziennego, a kosmos staje się nam dzięki temu bliższy.

Cena pakietu

74,89 zł

4809