Klątwa

Max Czornyj

Klątwa

39,90 zł

2484

 

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, kto z waszego otoczenia umrze pierwszy? A może to będziecie właśnie Wy?

Na odludziu, w zabytkowym hotelu ktoś morduje gości. Jednego po drugim. Pierwsza ofiara zostaje odnaleziona w pokoju zamkniętym na klucz od środka. Ma się wrażenie, że zabójca posiadł umiejętność przenikania przez ściany.
Potem wcale nie jest lepiej. Giną kolejne osoby i wygląda na to, że morderca realizuje swój plan krok po kroku.

Deryło i Haler muszą odkryć motyw zabójcy i odnaleźć go nim będzie za późno!

Filia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-807-5913-8

Liczba stron: 368

Filia

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Magda Budzik

Książka z dreszczykiem

Jakiś czas temu przekonałam się do sięgania po polskie książki i tym oto sposobem trafiłam na Maxa Czornyja. Podchodziłam do jego książek z dystansem, jednak już po przeczytaniu Innej wiedziałam, że to mistrz pióra! Te książki mają w sobie coś takiego, że sprawia, że czytelnik nie jest w stanie, ba! nawet nie myśli o tym, by kiedykolwiek książkę odłożyć. To uzależniające! Klątwa, opowieść, która toczy się w morderczyk hotelu w Tatrach to książka niezwykła. Nie mam zamiaru jej streszczać, bo nie chcę nikomu psuć zabawy, ale dałabym sobie uciąć rękę, że spodoba się fanom książek z "dreszczykiem". Po prostu hit!

Weronika

Ulubieniec jesieni

Uwielbiam Maxa Czornyj! Jego twórczość poznałam dzięki przyjaciółce i od tamtego czasu notorycznie sięgam po jego powieści. Świetny styl, genialna wyobraźnia, a także bohaterowie nie do podrobienia. Po lekturze jestem w pełni usatysfakcjonowana :)

Karolina Malik

Klątwa

Co to była za książka! To moja pierwsza książka tego autora, ale jestem pewna, że nie ostatnia! Jestem zachwycona i aż mi wstyd, że wcześniej nie byłam świadoma istnienia kogoś takiego jak Max Czornyj. Książka to totalnie mój klimat i bardzo cieszę się, że mamy w kocu polskiego pisarza, który jest tak świetny! W kolejce do przeczytania czeka teraz Rzeźnik i wiem, że z pewnością na tym się nie skończy.

Cena pakietu

79,80 zł

4878