Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku Edukacja Wszystko, co możesz zrobić, żeby edukacja miała sens

Mikołaj Marcela

Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku Edukacja Wszystko, co możesz zrobić, żeby edukacja miała sens

34,90 zł

2108

 

Mikołaj Marcela przedstawia poradnik, który podejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące edukacji. Odpowiada na szereg pytań, które stawiamy sobie będąc rodzicem i wychowując dzieci. W wyczerpujący sposób przedstawia zarówno teorie, ale przede wszystkim własne doświadczenia, badania i praktyki.

Jak być mądrym rodzicem i sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak dobrze się uczyć? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w książce Mikołaja Marceli.

Muza SA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1303-1

Liczba stron: 272

Muza SA

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Wywiad z autorem

Anita i Jacek

Warto przeczytać

Zdecydowanie warta uwagi pozycja. Napisana w bardzo prosty i rzeczowy sposób. Konkretne przykłady i działania. Każdy ma doświadczenia ponoszenia trudu edukacyjnego, każdy przez to przechodził i mierzył się z ogromem wiedzy jaki narzucał system. Autor podaje nam metody działania jakie mogą nieco ułatwić to zadanie. Nie narzuca swojego zdania, daje jedynie wskazówki. Warto wracać do tej książki, dlatego też pozaznaczaliśmy z mężem najistotniejsze dla nas treści i spróbujemy je wdrażać w życie.

Blanka Ożóg

Nauka

Popieram i zgadzam się, aby dziecko rozwijało te umiejętności, które go interesują, aczkolwiek często musi spróbować wielu innych rzeczy, być może odkryje w sobie zupełnie nowe pasje. Edukują nie tylko nauczyciele, ale i rodzice, dlatego powinni być świadomi jak robić to skutecznie. Ta książka podaje konkretne przykłady i bardzo mi się podoba. Polecam serdecznie

Damian Kołodziej

dla młodych rodziców

Jesteś młodym rodzicem i poszukujesz sprawdzonych sposobów i porad ułatwiających dziecku naukę? Koniecznie przeczytaj ten poradnik. Odpowiednie nastawienie i ukierunkowanie dziecka pomoże mu w przyszłości radzić sobie w każdej sytuacji. Zadbaj o to już dziś!

Cena pakietu

79,80 zł

4802