Jack Reacher: W tajnej służbie

Lee Child

Jack Reacher: W tajnej służbie

7.2

(1523 ocen) wspólnie z

4190

 

Reacher wreszcie trafia do Białego Domu!
Musi jednak dokonać niemożliwego.
Wynajęto go, by zabił… wiceprezydenta USA.


Czy może być lepsza metoda na sprawdzenie skuteczności ochrony wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych niż zatrudnienie kogoś, by sfingował zamach?

Jack Reacher, który właśnie przypadkiem zawitał do Atlantic City, nadaje się idealnie do roli potencjalnego zamachowcy. Na prośbę ambitnej agentki Secret Service – byłej dziewczyny jego brata – przyjmuje to nietypowe zlecenie, nie zdając sobie sprawy, że zagrożenie jest jak najbardziej realne, a on sam stanie na linii ognia.

Tymczasem prawdziwi zamachowcy są doskonale zorganizowani i gotowi na wszystko. Nie mają jednak pojęcia, że ochrona wiceprezydenta właśnie została wzmocniona o jednego człowieka. Co nie byłoby dla nich wielkim problemem, gdyby chodziło o kogokolwiek innego, a nie Jacka Reachera, który sam jeden może sobie poradzić z problemami, wobec których cały zespół agentów byłby bezradny.


Jeśli „W tajnej służbie” nie powali was na kolana, to naprawdę nie wiem, jaką książkę mam wam polecić.

„The New York Times”


Reacher jest tak nieokrzesany, że aż dziw, że dostał stopień oficerski. Ale nie jest neandertalczykiem, o nie, po prostu nie po drodze mu z lemingami.

Amazon.com


Kupiłbym wszystko, co napisał Lee Child, najlepszy autor w branży książek sensacyjnych. Stworzony przez niego Jack Reacher jest przekonującym twardzielem, beztroskim i inteligentnym, a każda książka jest zbudowana jak precyzyjna bomba zegarowa.

„The Boston Globe”

Albatros
Oprawa miękka

Wydanie: Rok wydania: 2022

Liczba stron: 464

Albatros

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 41,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem