Gwiazdor

Piotr C.

Gwiazdor

39,99 zł

3089

 

Oto Benek. Nie Benedykt, a Bernard.
Benek to lekoman, alkoholik, ale i scenarzysta. Przeżywa właśnie trudny moment w swoim życiu. Jest czterdziestolatkiem, któremu przeszła ochota na seks, a poza tym ma zapchany zlew. Benek mieszka w Warszawie. Trwa właśnie zima, a ktoś nieustępliwie stuka do jego drzwi. Okazuje się, że łapówka na wycieraczce, którą znajduje, mocno namiesza w jego życiu.

Sława czy przyjaźń?
Miłość czy koks?
Eskortki, modelki, celebrytki.
Pieniądze, ścianki, czerwone dywany, prochy, kolorowe drinki, social media i gwiazdy showbizu.

To właśnie ten świat, o którym fantazjujesz, lecz tak naprawdę nie chcesz do niego należeć. Warszawa to kobieta. Tylko nocą pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-814-7933-2

Tytuł oryginalny: Gwiazdor

Liczba stron: 296

Cena katalogowa: 39,99 zł

Piotr C. w serwisie Facebook

Piotr C.

Karolina Zabielska

Warto przeczytać!

To moje pierwsze spotkanie z Autorem słynnej już książki "pokolenie Ikea". Zupełnie ominął mnie szał na tą pozycję, ale w moje ręce niedawno trafiła najnowsza książka spod pióra autora. To historia Benka, który rzekł moje serce. Cała książka opowiada o ludziach, a także o ich słabościach, z którymi każdy z nas choć raz zmagał się sam. Piotr C. zdecydowanie przekonał mnie do swojej twórczości i raczej zostanę tu na dłużej :)

Baśka Lewczuk

Bezapelacyjnie doskonała!

Jak zwykle przeczytana w tempie ekspresowym! uwielbiam książki tego autora, lecz wszystkie mają jeden minus... Czyta się je za szybko! Jak zwykle książka przepełniona jest prawdą, morzem skrajnych emocji, ale i refleksjami, które skłaniają do przemyśleń. Celne spostrzeżenia, opinie, z którymi nie sposób się nie zgodzić. Jak dla mnie jedna z najlepszych pozycji jakie przeczytałam w tym roku i zdecydowanie polecam ją ludziom z dystansem :)

Monika Wilk

Słodko-Gorzki Gwiazdor

Kolejna książka Piotra C. i niekwestionowany hit, który w mojej ocenie będzie takim samym bestsellerem jak "Pokolenie Ikea". W moim mniemaniu, Piotr C. ma niecodzienny talent ubierania w świetne słowa wszystkiego, o czym większość z nas myśli, ale nie mówi tego na głos. Książka jak zwykle - w przypadku Piotra C. - słodko-gorzka. Ale to jest właśnie to, co kocham w jego książkach najmocniej.