Family Guy Za kulisami Ilustrowana historia

Frasier Moore

Family Guy Za kulisami Ilustrowana historia

7.6

(22 ocen) wspólnie z

69,99 zł

4549

 

Nadzwyczajny przewodnik po jednym z najlepszych seriali wszech czasów.
Storyboardy, projekty garderoby, fotografie źródłowe, oryginalne malunki i o wiele więcej. Świata Family Guya i jego kultowych postaci jeszcze nigdy nie zaprezentowano w taki sposób!
Family Guy. Za kulisami to bogato ilustrowana i kolorowa przepustka za kulisy siedmiokrotnego zwycięzcy nagrody Emmy. Zapewnia ekskluzywny, jedyny w swoim rodzaju dostęp do miejsc, które do tej pory były zarezerwowane wyłącznie dla Setha McFarlane’a, Setha Greena, Mily Kunis, Alexa Borsteina i Mike’a Henry’ego. Pozwala zobaczyć grafiki koncepcyjne i przeczytać notatki scenarzystów, wywiady z ekipą i mnóstwo opowieści o słynnych ulubieńcach światowej publiczności. Oto Peter, Lois, Meg, Chris, Stewie i Brian Griffinowie oraz Joe Swanson, Glenn Quagmire i Cleveland Brown, znani, uwielbiani, kochani, jedyni i niepowtarzalni!
Komentarze twórców serialu przeprowadzą krok po kroku przez proces produkcyjny, od wspólnych burz mózgów po przygotowanie ostatecznej wersji odcinka. Z niezwykłą pasją omawiają nie tylko historię jego powstania, ale i stronę artystyczną, co jest cennym źródłem wiedzy dla studentów animacji.
Family Guy. Za kulisami to niezbędnik każdego fana serialu i wielbiciela popkultury.
Nadzwyczajny przewodnik po jednym z najgłośniej oklaskiwanych seriali animowanych, jakie kiedykolwiek powstały.

Sine Qua Non
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-812-9656-4

Tytuł oryginalny: Inside Family Guy: An Illustrated History

Liczba stron: 256

Format: 285x235mm

Cena katalogowa: 69,99 zł

Tłumaczenie: Bartosz Czartoryski