Droga do siebie O miłości, wartościach naturalnych i nowej psychologii rozwoju duchowego

Iwona Majewska-Opiełka

Droga do siebie O miłości, wartościach naturalnych i nowej psychologii rozwoju duchowego

39,00 zł

2417

 

Droga do siebie to zaproszenie do podjęcia pracy nad sobą, nad własnym rozwojem. W perspektywie tej drogi czeka nas obietnica szczęśliwego, twórczego, spełnionego pod każdym względem życia.
Iwona Majewska-Opiełka krok po kroku prowadzi nas po tej "drodze do siebie", którą przebywamy w czterech obszarach: fizycznym, emocjonalnym, intelektualnym i duchowym - i wszystkie wymagają naszej uwagi i troski. Punktem wyjścia jest określanie najważniejszych dla nas wartości i sformułowanie własnego posłannictwa zyciowego - a potem planowe, konsekwentne działanie zgodne z wytyczonymi celami.
Skuteczność takiego postępowania autorka znakomicie ilustruje przykładami z własnego zycia oraz odwołania do naszego społeczeństwa w Polsce i na emigracji.
Ta książka - bardzo głęboko osadzona w polskich realiach i w naszej mentalności - pomoże nam odnaleźć się w otaczającej rzeczywistości, określić swoje miejsce w rodzinie, wśród przyjaciół i znajomych, w pracy, społeczeństwie, tak aby wszelkie nasze relacje służyły jak najlepiej nam samym, innym ludziom i światu. Nie ma w życiu ważniejszego celu niż rozwój osobisty człowieka.

Medium
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-870-2565-6

Liczba stron: 456

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,00 zł

Cena pakietu

78,90 zł

4811