Dasz radę, Nataszo. Tom 2

Karolina Wilczyńska

Dasz radę, Nataszo. Tom 2

36,90 zł

2228

 

Nikt inny nie jest odpowiedzialny za Twoje szczęście, tylko Ty sama… To w sobie szukać musisz tej iskierki.

Natasza otwiera czystą kartę w swoim życiu. Nie wie jednak jak się to dla niej skończy. Po fali niepowodzeń w swoim życiu, nie ma już siły na kolejną walkę. Dopiero w momencie, kiedy znajduje się na skraju, gotowa ponownie dać się wciągnąć w sidła nałogu, otrząsa się.

Postanawia założyć fundację i walczyć o prawa innych kobiet. Czy praca w fundacji pomoże Nataszy przezwyciężyć własne problemy? Czy zdecyduje się odnowić relację z byłym mężem?

Czwarta Strona
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-17

ISBN: 978-83-663-8112-4

Liczba stron: 280

Czwarta Strona

Cena katalogowa: 36,90 zł

Karolina Gawron

Druga szansa dla Nataszy


Nie każdy ma w życiu takie szczęście, że wszystko udaje się od razu. Miłość, przyjaźń, szacunek. Na to wszystko pracuje się latami nie przez chwilę.
Natasza to kobieta, która przeszła wiele. Jeżeli nie znacie jej losów zapraszam do przeczytania pierwszej części.
Jak dla mnie niezwykle mądra i ciekawa lektura na jesienne wieczory.

Sylwia Misztal

Kobieta niepokorna

Natasza to bohaterka, której przez długi czas współczułam. W pierwszej części znaleźć można wiele bólu, smutku, rozterek oraz cierpienia. Jak bardzo się cieszę, że w kontynuacji odnaleźć można iskierkę nadziei, gdyż przyznam, że chyba nie zniosłabym kolejnej fali bólu.
Autorce udało się utrzymać tę samą jakość. Mimo zmiany nastroju, to nadal czyta się tak samo dobrze. Jeżeli miałabym decydować, która część jest lepsza, nie potrafiłabym zdecydować.

Aleksandra Olech

Życiowe rozterki

Książka porusza życiowe tematy, chwilowo poważne i smutne, jednak czytając nie wprowadza nas w ponury nastrój. Fabuła pokazuje, że ze swoich porażek czerpać możemy siłę, do tego by zebrać się raz jeszcze. Mężczyzna, z którym przeżyliśmy lata, czasem odchodzi, czasem to kobieta odchodzi od niego. Co jednak w sytuacji, kiedy były partner chce powrotu? Czy dać szansę? Te rozważania podejmuje w swojej książce Pani Karolina Wilczyńska.