Cyberpunk Odrodzenie

Andrzej Ziemiański

Cyberpunk Odrodzenie

 

Kolejna powieść mistrza fantasy Andrzeja Ziemiańskiego. „Cyberpunk. Odrodzenie” to prawdziwy majstersztyk litearatury sciene fiction, który pozwala zanurzyć się w otchłani gigantycznego, rozświetlonego neonami miasta, w którym rządzą zbrodnia i nauka przyszłości!

Rozświetlone przez neonowe lasery oraz gigantyczne bilbordy, zasnute mgłą oraz co chwila padającym deszczem, przeludnione jest idealnym schronieniem dla przestępców, nielegalnych handlarzy bronią, danymi ludzi oraz prostytutek. To Zakazane Miasto.

Ten świat rządzony jest przez wielkie korporacje i gangi dla który pojedyncze życie nie ma znaczenia zwany. Pewnego razu w biały dzień tajemnicza kobieta morduje kilkanaście osób. W pogoń za nią rusza Shey Scott – były policjant, wydalony ze służby z powodu śmiertelnej choroby oraz partnerujący mu Lou Landon. Czy uda im się poznać motywy kierujące morderczynią?

Muza SA
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-287-1362-8

Liczba stron: 360

Muza SA

Format: 130x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Łucja Malarz

Cyberpunk. Odrodzenie

Uwielbiam gatunek science fiction, a Andrzej Ziemiański jest jedynym z moich ulubionych w tej kategorii. Uwielbiam rzeczywistość jaką kreuje w swoich dziełach. Jest w tym niesamowita tajemniczość i zagadkowość. Z niecierpliwością czekałam na tę ksiażke i teraz mogę powiedzieć, że było warto!

Dawid

Polecam!

Pan Andrzej jak zawsze w formie. Polecam wszystkim fanom fantastyki i nie tylko!

Julita

Cuberpunk. Odrodzenie.

Z twórczością Andrzeja Ziemiańskiego znam się nie od dziś. Jestem jego fanką od dłuższego czasu, przeczytałam niejedną książę i niejeden raz byłam po prostu zachwycona! I tym razem Pan Andrzej mnie nie zawiódł, "Cyberpunk. Odrodzenia" to bowiem kolejna świetna pozycja science fiction warta uwagi, która jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu o ogormnym talencie autora.