Cukrowe kwiaty dla początkujących Modelowanie kwiatów krok po kroku

Paddi Clark

Cukrowe kwiaty dla początkujących Modelowanie kwiatów krok po kroku

69,90 zł

4886

 

Jeśli jeszcze nigdy nie pracowałeś z lukrem plastycznym albo jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności w modelowaniu kwiatów, skorzystaj z ogromnej wiedzy Paddi Clark, która pomoże ci tworzyć bardzo realistyczne kwiatowe kompozycje.

Jeżeli odkryłeś właśnie nową pasję w postaci modelowania z lukru plastycznego lub szukasz satysfakcjonującego hobby, Cukrowe kwiaty dla początkujących stanowią świetny początek! Zarówno nowicjusze jak i ci bardziej doświadczeni amatorzy skorzystają na szczegółowych fotografiach, rysunkach i szablonach tak rzeczywistych kwiatów, jak i tych istniejących tylko w krainie słodkości. Czytelnik będzie za każdym razem chętnie tworzył realistyczne kwiaty i rośliny. Kwiaty zebrano w 11 imponujących projektach, od prostych eleganckich kompozycji po bardziej zróżnicowane. Cechują je naturalne barwy i kształty.

Dzięki przystępnemu i przyjaznemu podejściu do uczenia innych Paddi doskonale poradziła sobie z zadaniem napisania książki o modelowaniu kwiatów. Na co dzień uczy w Squires Kitchen International School of Cake Decorating w Farnham. Więcej informacji o niej znajdziesz na stronie www.squires-school.co.uk.

Promise
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-754-1309-0

Tytuł oryginalny: Sugar Flowers for Beginners

Liczba stron: 128

Format: 215x270mm

Cena katalogowa: 69,90 zł

Tłumaczenie: Wyszogrodzka-Gaik Agnieszka Patrycja

Cena pakietu

114,80 zł

7580