11 papierowych serc

Kelsey Hartwell

11 papierowych serc

7.5

(872 ocen) wspólnie z

24,74

 

11 utraconych tygodni. 11 szans, żeby je odzyskać. Rok temu: Życie Elli było idealne. Miała cudownych przyjaciół i niesamowitego chłopaka. Wszystko się zmieniło w momencie wypadku samochodowego. Kiedy Ella obudziła się w szpitalu, nie pamiętała ani tragicznego wydarzenia, ani tygodni przed nim. Nie rozumiała też, dlaczego zerwała ze swoim chłopakiem. Teraz: Ella zaczyna otrzymywać papierowe serca od tajemniczego wielbiciela. Ten wie o niej zadziwiająco dużo. Serca zawierają wskazówki mające pomóc dziewczynie przypomnieć sobie życie przed wypadkiem. I zabiorą ją w podróż, której nigdy sobie nie wyobrażała. Podążanie za papierowymi sercami jest najbardziej spontaniczną rzeczą, jaką Ella kiedykolwiek zrobiła… Ale czy znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania?




"Ella zaczyna podejrzewać, że tajemniczy wielbiciel to jej były chłopak, ale nie ma pewności. Liczne wtpliwości i lęk przed nieznanym wypełniają jej myśli. Mimo to, postanawia podążać za wskazówkami zawartymi w papierowych sercach. Każde serce to kolejny krok w próbie odbudowania jej przeszłości, jak puzzel, który składa się w całość. Dziewczyna odkrywa miejsca i ludzi, których nie pamięta, ale które były istotną częścią jej wcześniejszego życia.

Przechodząc przez ten proces, Ella zaczyna również odkrywać siebie na nowo. Z każdym odnalezionym wspomnieniem, każdym odzyskanym tygodniem, dziewczyna zmienia się. Staje się pewniejsza siebie, bardziej odważna. Zaczyna odczuwać emocje, których przez ostatni rok nie była w stanie zrozumieć, a nawet zaczyna znów marzyć.

Podróż, którą podejmuje Ella, nie jest jednak łatwa. Pojawiają się nie tylko radosne momenty, ale również ból i smutek związane z utratą i żalem. Ella jest jednak zdeterminowana, aby odzyskać stracone tygodnie i odpowiedzieć na wszystkie pytania, które ją dręczą.

Podążanie za papierowymi sercami jest ryzykowne, ale także ekscytujące. To szansa na odzyskanie utraconego czasu, ale także na zrozumienie siebie, swoich emocji i decyzji, które podjęła przed wypadkiem. Czy Ella odnajdzie swoją przeszłość? Czy znów będzie mogła cieszyć się swoim życiem tak, jak kiedyś? Tego dowiemy się podążając razem z nią za papierowymi sercami."

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-672-4705-4

EAN: 9788367247054

Tytuł oryginalny: 11 Paper Hearts

Liczba stron: 288

Wydawnictwo Kobiece

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Tłumaczenie: Monika Wiśniewska

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka