10 Sekretów dobrego życia w każdym wieku Jak się starzeć, żeby się nie zestarzeć

Guy Robertson

10 Sekretów dobrego życia w każdym wieku Jak się starzeć, żeby się nie zestarzeć

5.0

(1 ocena) wspólnie z

34,90 zł

2618

 

Nie ważne, ile mamy lat – każdy wiek może być szansą na nowy początek, odnalezienie nowych celów i rozpoczęcie bardziej satysfakcjonującego rozdziału życia. Badania wykazują, że to, w jaki sposób myślimy o procesie upływu czasu, ma znaczący wpływ na nasz stan zdrowia i samopoczucie. Możemy się tak starzeć, żeby się nie zestarzeć i cieszyć się każdym dniem późnej dojrzałości!

Ta wyjątkowa książka rozprawia się z najbardziej powszechnymi i krzywdzącymi stereotypami na temat starzenie się. Pokazuje, że każdy etap naszego życia może być piękny i satysfakcjonujący.

10 sekretów dobrego życia w każdym wieku to piękny przewodnik dla tych wszystkich, którzy pragną znaleźć klucz do szczęśliwego i bardziej spełnionego życia. Przedstawia psychologiczne, zdrowotne i społeczne aspekty wejścia w 3 fazę życia. A przede wszystkim jest poradnikiem pełnym praktycznych ćwiczeń i technik wspomagających rozwój osobisty i pozytywne postrzeganie procesu starzenia się.

Guy Robertson jest żarliwym propagatorem rozwijania nowego, pozytywnego podejścia do procesu starzenia się i starości. Bierze aktywny udział w Kampanii na rzecz Przerwania Samotności i pracuje jako terapeuta specjalizujący się w pomaganiu ludziom w żałobie.

Alma-Press
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-702-0799-1

Tytuł oryginalny: The Ten Steps of Positve Ageing

Liczba stron: 211

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Malinowski Jerzy J.

Komentarze nie są potwierdzone zakupem