Życie oparte na kłamstwach Osiedle Pogodne

Magdalena Majcher

Życie oparte na kłamstwach Osiedle Pogodne

36,90 zł

2190

 

Osiedle Pogodne – idealne życie czy bolesne tajemnice?

Dla Judyty utrzymanie pozorów jest ważniejsze od szczęścia. Udaje więc, że jej rodzina jest idealna, a swoje smutki topi w coraz głębszym kieliszku. Ale nie jest jedyną osobą w tej rodzinie, która kłamie. Dominik od lat ukrywa, że jest gejem. Ich córka udaje, że nic nie wie o rodzinnych problemach.

Czy ta rodzina już zawsze będzie żyć w kłamstwie?

"Życie zbudowane na kłamstwach nie może być szczęśliwe. Pozory, gra i udawanie nigdy nie będą fundamentami udanego związku, bo prawda mimo że ukryta głęboko, zepchnięta poza granice świadomości, zawsze będzie uwierać. "

Pascal
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-810-3563-7

Liczba stron: 368

Pascal

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Spotkanie z autorką

Justyna

Smutna, ale prawdziwa

Małżeństwo Judyty i Dominika to związek zbudowany na pozorach. 15 lat trwają w zwiążku, w który z początku poprawny, teraz jest jedynie związkiem na papierze. Czy rzeczywiście można tak żyć? Przyzwyczajenie i obawa przed zmianą może spowodować, że godziny się na coś wbrew sobie...Lektura to trudna pozycja o problemie samoakceptacji, trudnych rodzinnych relacjach, homoseksualizmie, uzależnieniach i rodzinie, która po uszy tkwi w nieszczęściu i kłamstwach. Życiowa historia. Serdecznie polecam.

Kinga

Polecam

Ciekawy wątek, wciągająca fabuła i przede wszystkich najważniejsze nieschematyczna tematyka. Bardzo dobrze się czyta. Polecam serdecznie wszystkim. Warta przeczytania.

Jadzia

Kłamstwo idealne

Co kryje się za kolejnymi drzwiami luksusowego domu? Idealne życie. Co to dla Ciebie oznacza? Szczęście Twoje i Twojej rodziny? Czy może pięny dom, samochów? A jeśli to tylko pozory? Judyta, wychodząc za swojego męża 15 lat temu, miała nadzieję na szcześliwe i pomyśłne życie. Teraz - codzienna rutyna, dom, praca, szkoła zaczęły ją przytłaczać. Do tego podejrzewa, że jest zdardzana. Czy tak wygląda idealne życie? Autorka zaskoczyła mnie tą pozycją. Świetnie przedstawione postaci, a także ich problemy. Podejmuje temat orientacji seksualnej; niedopowiedzeń, które rodzą nienawiść, latami skrywanych tajemnic, któe oddalają od siebie małżonków...Trudne tematy, jednak warte naszej uwagi.

Cena pakietu

76,80 zł

4584

Cena pakietu

76,80 zł

4584