Zmierzch lubieżnego dziada Felietony po #MeToo

Paulina Młynarska

Zmierzch lubieżnego dziada Felietony po #MeToo

39,99 zł

2579

 

Paulina Młynarska w swojej książce kładzie kres "lubieżnym dziadom"! Na ich miejsce wywołuje do tablicy mężczyzn kochających i szanujących siebie oraz kobiety. Takich, którzy zdają sobie sprawę z krzywdzącego charakteru patriarchatu.

„Jeśli choć jedna zawarta w moich felietonach myśl ułatwi komuś wędrówkę przez ten dziwny, piękny świat, będę to uważała za prawdziwy sukces. Jeżeli choć jedna wykluczona, zraniona, wykorzystana przez silniejszych od siebie osoba poczuje się dzięki niej mniej samotna, to będzie dla mnie najwspanialsza nagroda”.

Dziennikarka porusza w swoich felietonach temat #metoo, motywując przy tym kobiety do zabierania głosu w tej kwestii. Wyraża publiczny sprzeciw wobec traktowania słabszych od siebie niczym seksualne zabawki. Dołączcie do jej chóru niezgody!

Prószyński Media
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9240-3

Liczba stron: 336

Prószyński Media

Format: 146x208mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Wywiad z Pauliną Młynarską

B.J

Świetna.

Bardzo uświadamiająca książka, która z każdą stroną coraz szerzej otwiera oczy czytelnikowi. Pokazuje rzeczywistość, która jest tuż obok, ale często jej nie widzimy (albo nie chcemy widzieć, bo tak jest ;łatwiej). Autorka pięknie mierzy się ze stereotypami, łamie je na każdym kroku... Dzięki takim książkom mam nadzieję, że kiedyś nam, kobietom będzie się żyło łatwiej. Podrzucam książkę mężowi oraz synom, mając nadzieję że zostaną przy niej na dłużej... Serdecznie polecam każdemu.

You go, girl!

Ada

Jestem zachwycona tym tytułem. Młynarska przypomina nam, kobietom jak bardzo ważne jesteśmy. W chwilach słabości i przyłtoczenia trafia w samo sedno wypełniając pustkę. Dzięki niej mam nadzieję, że frazes "kobieta kobiecie...." przestanie być negatywnie nacechowany...

Girls, bądźmy dla siebie dobre! Niech hasła typu girl power nie widnieją tylko na naszych koszulkach, ale przede wszystkim w sercach. 

Dziękuję za tę książkę.

Anka Jóźwik

Poruszająca

Niesamowita książka. Ilość zawartych w niej historii jest naprawdę poruszająca...spodziewałam się, że ruch #metoo będzie się dobijał do głosu, ale nie miałam pojęcia, że to AŻ TAK powszechne przypadki...

 Dobrze, że ta książka powstała. Felietony P. Młynarskiej to naprawdę treściwe materiały, które uświadamiają wiele rzeczy...

Cena pakietu

84,89 zł

5273

Cena pakietu

79,89 zł

4973

Cena pakietu

79,89 zł

4973

Cena pakietu

79,89 zł

4973

Cena pakietu

76,89 zł

4793

Cena pakietu

84,89 zł

5273