Złe miejsce

K.N. Haner

Złe miejsce

7.1

(1177 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2609

 

Mafijna seria autorstwa K.N.Haner!

Złe miejsce, zły czas. A pośrodku wszystkiego ona.
I On – człowiek, który ją zniewolił. I pokochał.

Był jak kat, koszmar, manipulant, ale dał mi poczucie bycia potrzebną. Mimo, że twarz ukrywał pod maską, wiedziałam że ma w sobie coś ludzkiego. Pragnęłam uciec, ale nie miałam dokąd.
Przed nim moje życie było piekłem. Przez moment łudziłam się, że udało mi się uwolnić od przeszłości. Prawda była jednak zupełnie inna.

Nie uciekłam z piekła. Znalazłam się w samym jego środku.

Editio
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-6576-6

Liczba stron: 344

Cena katalogowa: 39,90 zł

Strona Facebook autorki

H.O.

Polecam!

Uwielbiam takie książki! Romanse, intrygi, szczypta szaleństwa. Kobieta z przeszłością i niegrzeczny mężczyzna, to gwarancja dobrej historii.

Julia Ogonek

Ognista i pełna pasji

Może nie do końca mój typ literatury, ale nie mogę zaprzeczyć, że historia skonstruowana bardzo dobrze. Raczej nie czytam takich książek, postanowiłam jednak sięgnąć po tę pozycję „na odmóżdżenie" i muszę przyznać, że eksperyment się powiódł, a ja - choć sama bym się po sobie nie spodziewała - czytałam z zapartym tchem i wypiekami na twarzy. Ognista i pełna pasji.

Biały kot w czarne paski

Sprzeczne emocje

Mam wrażenie, że historia jest trochę podobna do 365 dni Blanki Lipińskiej. Mamy porwaną bohaterkę, która zakochuje się w swoim porywaczu. Ale tak się składa, że książki Lipińskiej pochłonęłam błyskawicznie. Ze „Złym miejscem" było podobnie. Wciąga, rozrywa i sprawia, że czytelnikiem targają sprzeczne emocje. Polecam.