Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko

Siegel Daniel J.

Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko

34,90 zł

2221

 

Przetrwaj codzienne rodzicielskie potyczki i pomóż swojej rodzinie kwitnąć.
Daniel Siegel i Tina Payne Bryson stworzyli mistrzowski, przyjazny czytelnikom przewodnik, który ma pomóc dzieciom w kształceniu inteligencji emocjonalnej. Te błyskotliwe metody zmieniają codzienne interakcje w wartościowe, modelujące umysł chwile. Każdy, kto kocha swoje dziecko i troszczy się o nie, powinien przeczytać tę książkę. - Daniel Goleman, autor „Inteligencji emocjonalnej”
Twój dwulatek wpada w histerię na środku sklepu, przedszkolak odmawia ubrania się, a piątoklasista dąsa się na ławce, zamiast grać na boisku. Czy dzieci spiskują, żeby życie ich rodziców było niekończącym się wyzwaniem? Nie – to tylko ich rozwijające się umysły przejmują ster!
W tej pionierskiej książce autorzy w przystępny sposób przekazują nową wiedzę dotyczącą rozwoju mózgu człowieka. U dzieci, szczególnie małych, prawa półkula, odpowiedzialna za emocje, dominuje nad lewą półkulą, zawiadującą logicznym myśleniem. Nic dziwnego, że dzieci mogą mieć problem z kontrolowaniem swoich zachowań. Ta niezwykła książka dostarcza rodzicom skutecznego narzędzia w postaci 12 sprawdzonych strategii integracji umysłu, które zostały uzupełnione wyjaśnieniami, przykładami oraz ilustracjami.

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-806-2403-0

Tytuł oryginalny: The Whole-Brain Child

Liczba stron: 208

Format: 17.1x21.2

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Norbert Radomski

Cena pakietu

74,80 zł

4615

Cena pakietu

74,80 zł

4615