Zimna S Odwilż

Justyna Chrobak

Zimna S Odwilż

7.9

(59 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2562

 

Przeżywając osobistą tragedię Malwina odkrywa coś, co na zawsze zmieni jej życie. Kiedy myśli, że już nic nowego jej nie zaskoczy, dowiaduje się o ogromnym spadku. Na horyzoncie pojawia się również tajemniczy przyjaciel rodziny, a także ktoś, kto zaślepiony chęcią zysku grozi jej i szantażuje.
Kobieta dociera do punktu, z którego nie uda jej się już samej wyplątać z problemów, musi więc poprosić o pomoc i choć na chwilę zapomnieć o swojej dumie. Nie będąc odpowiedzialna już tylko za siebie, musi wybrać drogę, która zapewni bezpieczeństwo jej i jej bliskim. Czy będzie potrafiła to zrobić pomimo zranionych uczuć i gniewu? Czy Sebastian zburzy mur, który powstał przez jego złe decyzje?
Jedno pozostaje pewne - w życiu Zimnej S… nieuchronnie nadchodzi odwilż.

Fragment książki
"Malwina zamilkła na dłuższy moment. To wszystko, to był jakiś absurd. Rozmawiał z nią, jakby nigdy nic. A przecież się pożegnali. Przecież wracał dożony, chciał ratować rodzinę. Ona to uszanowała, wykazała się zrozumieniem i odpuściła. Machnęli ręką na to, co zaczęło się między nimi rodzić, a teraz on się tu zjawił jakby nic się nie wydarzyło. Uśmiechał się do niej i flirtował. Przyjechał, żeby odwiedzić ją w domku, w którym ostatnio spędzili bardzo namiętne chwile. Nie wiem co kombinujesz, ale niedoczekanie twoje - pomyślała Malwina. Drugi raz nie dam się nabrać.
- Z tego, co pamiętam, ostatnim razem pożegnaliśmy się i każdy udał się w całkowicie przeciwnym kierunku. Do swojego życia. I dlatego też nie rozumiem, co tu dziś robisz. - odparła chłodno wypranym z emocji głosem.
- Może coś się zmieniło - powiedział szczerze nie odrywając od niej spojrzenia, które zrobiło się w momencie jeszcze bardziej przenikliwe niż przed chwilą."


Justyna Chrobak - bielszczanka, autorka powieści obyczajowych i romansów. Absolwentka polonistyki, zawodowo związana z administracją i szkolnictwem. Jej książki przepełnione są emocjami, obok których nie da się przejść obojętnie. Wolny czas uwielbia spędzać z kawą i książką na cudownej werandzie w rodzinnym domu. Dotychczas ukazały się następujące powieści jej autorstwa: Zapach miłości (2011), Córka lasu (2018), Trzy razy M (2019) i Zimna S (2020).


Malwina i Sebastian znowu znajdą się na życiowym zakręcie. na ich drodze stanie przeszłość, byłe żony, podejrzani wspólnicy i szereg niedopowiedzeń. Justyna Chrobak funduje uczuciowy rollercoaster, niepozbawiony sensacyjnych twistów, rodem z filmu akcji. Polecam, dajcie się porwać tej historii!
Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka

Wartka akcja, brudne interesy, seksowny ochroniarz i ona - kobieta, która ponownie musi stawić czoła tajemnicom z przeszłości. Kontynuacja książki "Zimna S" to idealna lektura dla czytelników spragnionych mocnych wrażeń. Poleca,
Agata Czykierda-Grabowska, pisarka

Justyna Chrobak
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-960-6620-6

Liczba stron: 284

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Cena pakietu

79,80 zł

4956

Cena pakietu

69,80 zł

4356

Cena pakietu

69,80 zł

4356