Zdrowa ciąża na diecie wegańskiej Holistyczne podejście do ciąży na diecie roślinnej

Reed Mangels

Zdrowa ciąża na diecie wegańskiej Holistyczne podejście do ciąży na diecie roślinnej

39,90 zł

2916

 

Holistyczne podejście do ciąży na diecie roślinnej.

Wszystko, czego potrzebujesz dla zdrowej, radosnej ciąży na diecie wegańskiej!

Bez względu na to, czy jesteś weganką od wielu lat, przeszłaś na dietę wegańską dopiero niedawno, czy zaledwie rozważasz taką zmianę, ciąża, jako dodatkowy element układanki, może być dla ciebie źródłem pewnych pytań. Możesz być pewna, że „Zdrowa ciąża na diecie wegańskiej” nauczy cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by zostać mamą zdrowego, szczęśliwego malucha, stosując dietę roślinną. Począwszy od rad ekspertów na temat tego, które witaminy i suplementy są odpowiednie dla wegan, do wskazówek, jak podejść do przyjaciół i rodziny martwiących się twoim stylem życia, nasz przewodnik ma wszystko, czego potrzebujesz. Znajdziesz tu nawet ponad pięćdziesiąt przepisów na pyszne i łatwe w przygotowaniu wegańskie dania, które ułatwią ci spełnienie żywieniowych potrzeb.

Możesz mieć pewność, że za pomocą „Zdrowej ciąży na diecie wegańskiej” ty i maluch przejdziecie zdrowo i szczęśliwie przez wszystkie trzy trymestry.

Reed Mangels, PhD, RD, to doradca ds. żywienia w edukacyjnej organizacji non profit Vegetarian Resource Group, jak również redaktorka działu żywienia i regularny kontrybutor dla publikacji Vegetarian Journal. Jest współautorką dokumentu przedstawiającego stanowisko Amerykańskiego Stowarzyszenia Dietetyków względem diet wegetariańskich, jak również ich nowego przewodnika po żywności dla wegetarian. Dr. Mangels jest wykładowcą wydziału żywienia na University of Massachusetts w Amherst.

Studio Koloru
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-622-3851-4

Tytuł oryginalny: Your complete Vegan pregnancy

Liczba stron: 228

Format: 160x220mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Magdalena Ryżewska

Cena pakietu

79,80 zł

5310

Cena pakietu

79,80 zł

5310

Cena pakietu

89,80 zł

5910

Cena pakietu

74,80 zł

5010