Zdradzona

Magdalena Krauze

Zdradzona

34,90 zł

2140

 

Czterdziesto paroletnia Joanna, ma wszystko. Wymarzony dom, pracę, którą bardzo lubi i najprawdopodobniej niebawem awansuje, do tego wspaniałe dzieci i cudownego męża. Jednak od jakiegoś czasu coś niedobrego dzieje się z jej mężem, jest jakby mniej cudowny. Ma wyjątkowo dużo wyjazdów służbowych, a kiedy już przebywa w domu, jest dosłownie przyklejony do swojej komórki. Joannie bardzo ciąży dystans jaki się między nimi wytworzył. Sąsiadka namawia ją by sprawdziła telefon Roberta. Czy to w nim znajdzie wywróci jej życie do góry nogami? Jak upora się z nową sytuacją, gdzie musi stawić czoła własnej tragedii i być jednocześnie wsparciem dla przyjaciółki, która teraz bardzo jej potrzebuje?

Jaguar
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-768-6890-5

Liczba stron: 304

Jaguar

Format: 135x200mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Ewelina Klamka

Dodająca otuchy

Nawet nie chce sobie wyobrażać co czuje kobieta, będąca w wieloletnim dojrzałym związku, kiedy dowiaduje się, że jej mąż/partner ma romans. Zazwyczaj jest to ogromy cios, bo przecież one najprawdopodobniej nadal kochają. Jak się z tym uporać? Polecam historię Joanny. Dlaczego? Ponieważ ona poradziła sobie fenomenalnie, oczywiście miała chwilę zwątpienia, jednak nie dała za wygraną i zawalczyła o swoje szczęście. Chylę przed nią czoła, naprawdę! Zdecydowanie polecam tę książkę. Dawno nie miałam przyjemności przeczytać czegoś tak mimo wszystko optymistycznego i dodającego otuchy.

Urszula Pamiątka

Doskonała powieść obyczajowa

Lubię takie obyczajowe książki, o codzienności zwykłych ludzi, którzy przeżywają sukcesy i porażki, namiętne miłości i dramatyczne rozczarowania, bo prawdziwe życie właśnie takie scenariusze pisze. W Zdradzonej wraz z Joanna przeżywamy jej rodzinny dramat. Historię, która niestety przydarzyła się masie kobiet. Autorka podeszła do tematu bardzo poważnie, jednak opisała to wszystko w taki sposób, że ciężko było się od tej książki oderwać. Rozdział za rozdziałem znikały w mgnieniu oka. Także w żadnym wypadku proszę do tej powieści nie podchodzić jak do mało oryginalnej. Bo ona zaskoczy! I to jak! Gratuluję Pani Magdaleno <3

Mariola Marszałek

Zdardzona

"A łzy wcale nie są oznaką słabości. Czasem jak tak się oczy oczyści, to człowiek lepiej zaczyna lepiej widzieć." Dokładnie! Tak jak piszę Pani Krauze w swej cudownej książce. Czasami takie tramatyczne przeżycia pozwalają dostrzec bardzo wiele rzeczy, których dotychczas nie byłyśmy świadome. Ciężko porównać bół złamanego serca z czymkolwiek, ale nie warto tracić życia na nieodpowiednie osoby i rozpamiętywanie!

Cena pakietu

74,80 zł

4534

Cena pakietu

74,80 zł

4534