Zapach śmierci

Simon Beckett

Zapach śmierci

39,99 zł

2501

 

Szpital Świętego Judy czeka na rozbiórkę. Przebywają tam bezdomni, dilerzy, narkomani, a ponadto znaleziono częściowo zmumuifikowane ciało. Nawet Hunter – najlepszy w swoim fachu – antropolog sądowy nie potrafi wyjaśnić jak długo ono się tam znajduje. Jedno jest pewne, są to zwłoki młodej, ciężarnej kobiety.

Na jaw wychodzi kolejny, przerażający sekret szpitala. Na strychu policjanci odkrywają kolejną salę zastawioną łóżkami, które nie są puste…
Sprawa nie jest tak prosta jak się wydawała, przeradza się w prawdziwy koszmar. Nikt zaangażowany w sprawę nie jest bezpieczny.
Szpital domaga się kolejnych ofiar. Komu tym razem grozi niebezpieczeństwo?

Czarna Owca
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-814-3285-6

Tytuł oryginalny: The Scent of Death

Liczba stron: 440

Czarna Owca

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Agata Ostrowska

Maria Kasprzyk

David Hunter

David Hunter to zdecydowanie moja ulubiona postać, ze wszystkich książek jakie przeczytałam. Przyciąga uwagę i sprawia, że nie sposób się z nim rozstać. Jest niezwykle barwną postacią i świetnym specjalistą, wywołuje w czytelniku wiele emocji, dlatego należą się gratulacje autorowi za stworzenie tak emocjonalnej postaci, którą pokochały miliony. Niezależnie od fabuły (która wydaje się być bardzo ciekawa, intrygująca i mam nadzieje, że wywoła u mnie ciarki - tak jak pozostałe części) książkę i tak ocenię dobrze, bo wiem, że z tym bohaterem żadna historia nie będzie zła.

Grzegorz Majkusiak

Czekam na swój egzemplarz

Książka zamówiona i dziś ją odbieram. Nie mogę się doczekać, aż przeczytam tak długo wyczekiwaną przeze mnie książkę Becketta. Jestem wielkim fanem autora i już wiem, że na pewno będzie świetna. Do tego sama okładka jest już niezwykle interesująca.. Wieczorem siadam do lektury.

Sylwia Stelmaszzuk

Pochłaniająca!

Przeczytałam i nie jestem zdziwiona - książka genialna! Wszystkie części mocno trzymają w napięciu, są wyjątkowe, ale ta została moją ulubioną. Zakończenie można różnie interpretować, ale mam nadzieje, że nie będzie to ostatnia część... Czekam na więcej!

Cena pakietu

79,89 zł

4895

Cena pakietu

94,89 zł

5795

Cena pakietu

79,89 zł

4895