Wszystko co chcielibyście wiedzieć o życiu po życiu ale boicie się zapytać

Hollister Rand

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o życiu po życiu ale boicie się zapytać

7.0

(11 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2474

 

Światowej sławy medium udziela odpowiedzi na ponad 60 najważniejszych i nurtujących każdego z nas pytań dotyczących życia po życiu!
Czy życie pozagrobowe naprawdę istnieje? Jak jest po drugiej stronie? Czy duchy nadal czują do nas miłość? Czy potwierdzają istnienie Boga? Jeżeli moi bliscy przejdą reinkarnację przed moją śmiercią, czy stracimy okazję do spotkania się w zaświatach?
Hollister Rand, po ponad dwudziestu pięciu latach niesienia pociechy dziesiątkom tysięcy ludzi cierpiących po stracie najbliższych, dzieli się z czytelnikami swoją niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. W tej wyjątkowej książce, zawierającej wyczerpujące odpowiedzi na nawet najbardziej wnikliwe pytania, medium zabiera nas w otwierającą oczy podróż w zaświaty.
Z serdeczną szczerością oferuje jasny i podnoszący na duchu pogląd na temat życia po życiu. Cierpliwie i z wyrozumiałością podpowiada, jak kierować swoim życiem, mając na uwadze wieczność. W coraz bardziej niepewnym świecie jest tylko jedna gwarancja: wszyscy kiedyś zakończymy naszą obecność tutaj, na Ziemi. Dzięki charakterystycznemu humorowi i autentyczności w odniesieniu do własnej podróży duchowej kobieta zapewnia pocieszenie, wlewając w czytelnika entuzjazm i spokój.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-669-6721-2

Tytuł oryginalny: Everything You Wanted to Know about the Afterlife but Were Afraid to Ask

Liczba stron: 336

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Bartłomiej Kotarski

Komentarze nie są potwierdzone zakupem