Wołanie grobu

Simon Beckett

Wołanie grobu

39,99 zł

2523

 

David Hunter to wybitny antropolog sądowy, który prowadził śledztwo w sprawie serii okrutnych morderstw. Schwytano mężczyznę, który przyznał się do zarzucanych mu czynów. Zwłok zamordowanych jednak nie odnaleziono do tej pory, choć minęło już osiem lat. Podejrzewano, że zostały zakopane na odludnych wrzosowiskach Dartmoor w Anglii.

Koszmar zaczyna się w momencie, gdy psychopata ucieka z więzienia z zamiarem zemsty. Pragnie sam wymierzyć sprawiedliwość za doprowadzenie go przed sąd. W sprawę zostaje wmieszany również Doktor Hunter, który od razu wyczuwa niecne zamiary mordercy.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-814-3300-6

Tytuł oryginalny: The Calling of the Grave

Liczba stron: 368

Czarna Owca

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Robert Sudół

Anka

groza

Autor wprowadza nas w świetny klimat grozy. To książka która mocno trzyma w napięciu i zaskakuje z każdą kolejną stroną.

Olek

kryminał

Świetna książka w klimacie kryminalnym. Jestem fanem serii powieści Simona Becketta. To już czwarta część serii opowiadająca historię antropologa sądowego Davida Huntera. Za każdym razem jest to ciekawa przygoda przeżyć razem z nim te mordercze historie.

Mateusz

seria Dr David Hunter

Najbardziej lubię czytać kryminały, a seria książek „Dr David Hunter" to zdecydowanie moja ulubiona seria. Autor pisze według mnie świetne książki. Jak dla mnie najlepsza to właśnie „Wołanie Grobu". Po ośmiu latach psychiczny morderca postanawia się zemścić za posadzenie go za kratami.

Cena pakietu

79,89 zł

4917

Cena pakietu

79,89 zł

4917