Wigilijna przystań

Sylwia Trojanowska

Wigilijna przystań

36,90 zł

2228

 

W momencie kiedy wszędzie wokół panuje magiczna atmosfera świąt, a w powietrzu czuć zapach świerków i pierników, mieszkańcy jednej z nadmorskich miejscowości popadają w wir świątecznych przygotowań. Niestety przeszkodzą im w tym niespodziewane zdarzenia oraz zagadki z przeszłości, które wyjdą na jaw w najbardziej nie oczekiwanym momencie.

Czy mimo wszelkich przeciwności, wspólne spotkanie przy stole sprawi, że wszelkie spory zostaną zapomniane ?

Święto to przecież czas przebaczania, bycia razem i radości.

Czwarta Strona
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-664-3151-5

Liczba stron: 376

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Anna Mróz

słodko-gorzka historia

Cóż, książka skradła moje serce. Autorka poruszyła w książce bardzo istotne kwestie życiowe dotyczące problemów spotykających tak wielu z nas. Co najważniejsze w książce zawartych jest wiele przekazów. Idealna na zimne wieczory...

Konstancja Milczak

Świetna książka

Książka ta wprowadza nas w świąteczny nastrój, podczas którego wydarzyć się mogą niespodziewane historie. Podczas świąt zapominamy o sporach, stajemy się bardziej empatyczni. Autorka stworzyła postacie, które wydają się nam realne oraz bliskie naszemu sercu.

Sabina Skotnicka

Wigilijna przystań

Poruszająca serca historia o miłości, przyjaźni, emocjach jakie towarzyszą tym relacjom i ogromnej sile przebaczania. Opowieść ta nie jest kolejną uroczą świąteczną historią, lecz przeżyciem mieszkańców Niechorza.

Cena pakietu

76,80 zł

4622

Cena pakietu

66,80 zł

4022

Cena pakietu

66,80 zł

4022