W głębi lasu

Harlan Coben

W głębi lasu

7.6

(10648 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2444

 

Prokurator Paul Copeland wciąż mierzy się z przeszłością. Dwadzieścia lat temu doszło do tragedii w lesie tuż obok młodzieżowego obozu PLUS, gdzie zamordowano czwórkę nastolatków. Jednak znaleziono tylko dwa ciała. Co się stało z pozostałymi?

Camille jest jedną z zaginionych, to siostra Copelanda. Prokurator wciąż nie może się pogodzić z tą tragedią, szczególnie dlatego, że był jednym z nastolatków, którzy słyszeli przerażone krzyki dobiegające z lasu.

W Nowym Jorku ginie właśnie mężczyzna, który okazuje się jedną z zaginionych ofiar. Czy istnieje szansa na to, że Camille jednak żyje?

„W głębi lasu” to trzymający w napięciu thriller, na podstawie którego powstał polskiej produkcji serial na Netflix!

Albatros
Oprawa miękka

Liczba stron: 432

Albatros

Format: 12.5x19.5 cm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Harlan Coben czyta fragment ”W głębi lasu”

Oficjalny zwiastun serialu ”W głębi lasu”

Nikola

W głębi lasu

Powieść tajemnicza, zaskakująca i nie oczywista. Książka zbudowana w dwóch wymiarach czasowych. Historia tragicznego morderstwa nastolatków w lesie i tajemniczego zaginięcia dwójki z nich powraca po dwudziestu latach. Poznajemy prokuratora Copelanda, którego siostra nie została odnaleziona. Czy Camille żyje?

Czytelnik przemieszcza się równocześnie z bohaterami między salą sądową, uczelnią, biurem prokuratora i lasem kryjącym mnóstwo tajemnic. Odkrywa postępy w śledztwie i sam może typować rozwiązanie. Warto wczuć się w rolę prokuratora i spróbować rozwikłać tę zagadkę.

Angelika Kosior

Jest też serial!

Powiem szczerze, że najpierw usłyszałam o serialu na Netflix, ale wybrałam książkę, by później porównać z serialem. Niezwykłe jest to, że sam autor pomagał w jego tworzeniu. Zarówno serial, jak i książka są świetne!

Copeland to inteligent, twardziel, ale w głębi duszy wrażliwiec. Jest prokuratorem i prowadzi sprawę o gwałt. Nie chce pójść na ugodę, więc ktoś „życzliwy" postanawia wygrzebać kilka szczegółów z jego przeszłości i zagrozić jego karierze. I tak dowiadujemy się o zaginięciu jego siostry Camille, która dwadzieścia lat temu zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach na letnim obozie, na którym dokonano morderstwa w lesie. Istnieje jeszcze nadzieja, że kobieta żyje, dlatego Paul zaczyna szukać ją na własną rękę. Czy uda mu się dojść do prawdy?


Koniecznie przeczytaj, jeśli lubisz dobre kryminały!

Kamil

Zawrotne tempo i błyskotliwa akcja

Książka, z którą nie ma czasu na nudę. Zagadki i tajemnice pochłaniają w całości. Akcja dzieje się niezwykle szybko, przenosimy się w czasie, by poznać okoliczności zaginięcia i motywy zbrodni nastolatków. Aby nadążyć trzeba oddać się sprawie do końca. Autor wprowadził niesamowitą atmosferę grozy i mroczny klimat. Zdecydowanie polecam wszystkim lubiącym zawrotne tempo, błyskotliwą akcję i tajemniczość.