Vincent
7.9

(214 ocen) wspólnie z

42,90 zł

2660

 

Zdolność urzekania ludzi i owijania ich sobie wokół palca sprawia, że inni z łatwością wierzą w każde słowo opuszczające jego usta.

Jednak Vincent od pewnego czasu czuje znużenie. Piękne rzeczy, które kradnie, zaczynają sprawiać mu o wiele mniej radości, niż by tego pragnął.

Niespodziewanie pośród ciemnych zaułków Nowego Orleanu dowiaduje się, że do miasta trafił czarny, niezwykle cenny i piękny diament. Święty Graal wśród kamieni szlachetnych.

Vincent wie jedno – musi go mieć za wszelką cenę. Nawet jeżeli zdobycz, którą pragnie skraść, zdobi palec narzeczonej jednego z najpotężniejszych ludzi w Nowym Orleanie.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.
„Vincent” - więcej informacji od księgarni Matras

Powieść pod tytułem „Vincent” Julii Brylewskiej to kolejna propozycja autorki, zahaczająca o gatunek romansu i powieści obyczajowej, z wątkami erotycznymi. Jednak książka ta nie należy do lekkich, łatwych i przyjemnych. Owszem, dostarczy czytelnikowi mnóstwo wrażeń, ale i wiele godzin spędzonych w przyjemnym napięciu. Julia Brylewska kreuje wyrazistych bohaterów, którzy czytelnika nie pozostawiają obojętnym. Dodatkową zaletą „Vincenta” jest doskonale skonstruowana fabuła. Każda ze scen spełnia określone zadanie i prowadzi do następnych wydarzeń, co dla uważnych czytelników będzie stanowiło ogromną zaletę tej książki. Zdecydowanie jest to propozycja dla fanów autorki, jak i dla osób, które mają z nią styczność po raz pierwszy.

Napoleon V
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-832-0814-5

Liczba stron: 294

Cena katalogowa: 42,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem