Verity. Coraz większy mrok [2022]

Colleen Hoover

Verity. Coraz większy mrok [2022]

8.0

(3663 ocen) wspólnie z

44,99 zł

2999

 

Pierwszy thriller psychologiczny autorki, która porwała miliony czytelników

Verity Crawford, sławna autorka thrillerów, zostaje sparaliżowana wskutek tragicznego wypadku. Jej mąż zatrudnia pisarkę Lowen Ashleigh, by dokończyła bestsellerową serię książek chorej żony.
Podczas przygotowań do pracy w posiadłości Crawfordów Lowen w stosie notatek znajduje niepublikowany dotąd materiał. Tekst, który miał na zawsze pozostać tajemnicą, okazuje się wstrząsającą spowiedzią Verity.
Odkrywając sekrety autorki, Lowen coraz bardziej pogrąża się w mroku i niebezpiecznie zbliża do jej męża Jeremy’ego. Aż w pewnym momencie staje się częścią życia Crawfordów, jeszcze bardziej niepokojącego niż thrillery Verity...

Szokująca opowieść o małżeństwie, obsesji i manipulacji.
Strach i niepewność czyhają na każdej stronie. Do samego końca będziesz się zastanawiać, co dalej, co jeszcze... Świetny thriller psychologiczny!
Agnieszka Rybska, Blonderka.pl

Czy można kochać za mocno? Do czego zdolna jest kobieta, by jej ukochany wielbił tylko ją?
Colleen Hoover powraca w mistrzowskim stylu! Udowadnia, że odpowiedzi na te pytania mogą być szokujące nawet dla tych o bujnej wyobraźni.
Katarzyna Świerczek, @book_slaughter

Myślisz, że Colleen Hoover potrafi pisać tylko romanse? Grubo się mylisz! To prawdziwa mistrzyni thrillerów psychologicznych – Coraz większy mrok dosłownie wbił mnie w fotel. Jeśli masz ochotę na solidną dawkę emocji, to sięgnij po tę powieść. Naprawdę warto!
Dominika Smoleń, naszksiazkowir.blogspot.com


Colleen Hoover

Autorka bestsellerowych powieści z gatunku new adult: Hopeless, Losing Hope i Without Merit, poruszających romansów: Maybe Someday, Ugly Love, November 9, Confess i Wszystkie nasze obietnice, oraz młodzieżowego thrillera Never Never napisanego wspólnie z Tarryn Fisher.

Zaczęła pisać dla przyjemności, ale pisarstwo szybko stało się jej pasją i sposobem na życie. Jej powieści trafiają na najwyższe miejsca listy bestsellerów „New York Timesa”, są też bardzo wysoko oceniane przez użytkowników Goodreads.

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Drugie

ISBN: 978-83-813-5194-2

Liczba stron: 320

Otwarte

Format: 135 x 205mm

Cena katalogowa: 44,99 zł

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Rok wydania: 2022