Ugly Love

Colleen Hoover

Ugly Love

49,99 zł

3349

 

Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera.


Miles ustala tylko jedną regułę ich związku: nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje się nie do wytrzymania i prowokuje do pytań, ożywają jego dramatyczne wspomnienia.


Serca zaczynają szybciej bić, obietnice zostają złamane, reguły przestają obowiązywać...


Tej powieści się nie czyta, tylko przeżywa – całą sobą, sercem i duszą, a po zakończeniu nic już nie jest takie samo.COLLEEN HOOVER

Autorka bestsellerowych powieści z gatunku new adult: „Hopeless”, „Losing Hope” oraz „Without Merit”, poruszających romansów: „Maybe Someday”, „Ugly Love”, „November 9”, „Confess”, „Wszystkie nasze obietnice” i „Too Late”, młodzieżowego thrillera „Never Never” napisanego wspólnie z Tarryn Fisher oraz thrillera psychologicznego „Coraz większy mrok”. Zaczęła pisać dla przyjemności, ale pisarstwo szybko stało się jej pasją i sposobem na życie. Jej powieści trafiają na najwyższe miejsca listy bestsellerów „New York Timesa”, są też bardzo wysoko oceniane przez użytkowników Goodreads.

Ta powieść dosłownie mnie zniszczyła, choć do samego końca udawałam, że zawieszona na powiece łza znalazła się tam przypadkiem. „Ugly Love” zagnieżdża się w duszy na zawsze – wszak miłość, ból i cierpienie mają wiele odcieni...

Angelika Zdunkiewicz-Kaczor

lustrorzeczywistosci.pl

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Czwarte

ISBN: 978-83-813-5242-0

Liczba stron: 344

Otwarte

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 49,99 zł

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Rok wydania: 2022